Velayet Meselesi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Velayet Meselesi izle

Kocası Jean'la (DidierBourdon) 15 yıldır evli olan ve iki çocukları olan Sandrine (ValerieBonneton), mutlu bir evlilik yürüttüğünü sanmaktadır. Ta ki kocasının onu başka bir kadınla aldattığını öğrenene kadar. Bu durumu ilk öğrendiğinde kocasını sadakatsizlikle suçlayan Sandrine, sakinleştikten sonra evliliğini düşünmeye başlar ve bu olayda kocasının olduğu kadar kendisinin de hataları olduğunu, evliliğini bu duruma sokan birçok olayın kendisi yüzünden olduğunu fark eder. Bunun üzerine kocasının metresi Virginia (IsabelleCarre) ile tanışmaya gider. Durumu karşılıklı konuşan iki kadın, Jean'ın karşısına çok ilginç bir çözümle çıkar. İki hafta Sandrine ile, iki hafta Virginia ile geçirmesini önerdikleri Jean, kadınların ilk başta onunla dalga geçtiklerini düşünür. Karısının ve metresinin bulduğu bu fikrin gerçek olduğuna inanınca başta mutlu olan Jean, zamanla kendisini eğlenceli ve sıra dışı bir rekabetin içinde bulur.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Velayet Meselesi izle

Kocası Jean’la (DidierBourdon) 15 yıldır evli olan ve iki çocukları olan Sandrine (ValerieBonneton), mutlu bir evlilik yürüttüğünü sanmaktadır. Ta ki kocasının onu başka bir kadınla aldattığını öğrenene kadar. Bu durumu ilk öğrendiğinde kocasını sadakatsizlikle suçlayan Sandrine, sakinleştikten sonra evliliğini düşünmeye başlar ve bu olayda kocasının olduğu kadar kendisinin de hataları olduğunu, evliliğini bu duruma sokan birçok olayın kendisi yüzünden olduğunu fark eder. Bunun üzerine kocasının metresi Virginia (IsabelleCarre) ile tanışmaya gider. Durumu karşılıklı konuşan iki kadın, Jean’ın karşısına çok ilginç bir çözümle çıkar. İki hafta Sandrine ile, iki hafta Virginia ile geçirmesini önerdikleri Jean, kadınların ilk başta onunla dalga geçtiklerini düşünür. Karısının ve metresinin bulduğu bu fikrin gerçek olduğuna inanınca başta mutlu olan Jean, zamanla kendisini eğlenceli ve sıra dışı bir rekabetin içinde bulur.

Velayet Meselesi izle

Baş rollerinde ünlü oyuncular DidierBourdon, ValerieBonneton ve IsabelleCarre’nin oynadığı filmin yazarı ve yönetmeni ise Alexandra Leclere. 2017 yapımı Fransız komedi filmi Velayet Meselesi, günümüzde birçok çiftin sorunu olan sadakat konusunu komik, eğlenceli ve sıra dışı bir dille anlatıyor. 20 Aralık 2017 tarihinde vizyona giren film, komedi severlerin ve eleştirmenlerin beğenisini topluyor

  • Yorumlar
  • Detaylar