Unlocked İzle Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 54 Görüntülenme

Unlocked İzle Tek Parça

(2017 - ABD , İngiltere)

Yönetmen:

Michael Apted

Oyuncular:

Orlando Bloom , John Malkovich , Michael Douglas , Noomi Rapace , Akshay Kumar
Peter O'Brien tarafından kaleme alınmış olan Unlocked filminin yönetmen koltuğunda Dünya Yetmez ve Özgürlüğün Şarkısı gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan Michael Apted yer almaktadır. Başarılı kişiler tarafından kaleme alınan ve yönetilen bu film, izleyenlerini büyük bir etki altına almıştır.27 Nisan 2017 tarihinde izleyicileriyle buluşan bu filmin çekimleri ABD ve İngiltere’de gerçekleştirilmiştir. Birbirinden başarılı oyuncuların yer almış olduğu bu film, aksiyon ve gerilim türünde filmlerden biri olup, izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Reklamı Geç
30

Unlocked İzle

Unlocked İzle, Unlocked Full HD İzle Peter O’Brien tarafından kaleme alınmış olan Unlocked filminin yönetmen koltuğunda Dünya Yetmez ve Özgürlüğün Şarkısı gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan Michael Apted yer almaktadır. Başarılı kişiler tarafından kaleme alınan ve yönetilen bu film, izleyenlerini büyük bir etki altına almıştır.27 Nisan 2017 tarihinde izleyicileriyle buluşan bu filmin çekimleri ABD ve İngiltere’de gerçekleştirilmiştir. Birbirinden başarılı oyuncuların yer almış olduğu bu film, aksiyon ve gerilim türünde filmlerden biri olup, izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Alice Racine, CIA’de çalışmakta olan gizli ve işinde başarılı olan bir ajandır. Şimdiye kadar istenilen görevleri başarıyla sonuçlandırmış olan Racine’ye yeni bir görev daha verilmiştir. Ancak bu görevinde çok dikkatli olması gerekecektir. Racine, Londra’da büyük bir saldırı düzenlendiğini öğrenir. Bunu önlemek içinse oraya gitmesi ve bu saldırıyı durdurması gerekir. Ancak bu tek başına halledebileceği bir durum değildir. Bu yüzden bazı kişiler tarafından destek alması gerekmektedir. Destek alacağı kişi ise MI5 ajanıdır. Bu ajanlar iş birliği yapması gereken Racine, gerekeni yapar. Fkat hesaba katmadığı bir şey vardır. Rcine saldırıyı önlemeye çalışırken, birdenbire kendini bu saldırının merkezinde bulur. Artık bu kadının kurtulabilmesi için kendinin mücadele etmesi gerekmektedir.

Unlocked Full HD İzle

Orlando Bloom ve Noomi Rapae’nin başrol koltuğunu paylaşmış olduğu Unlocked filminin kadrosunda  John Malkovich, Michael Douglas ve Akshay Kumar gibi başarılı isimler yer almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Unlocked İzle Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap