Toc Toc izle Sansürsüz Full Hd Tek Part
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (117)
6,3 IMDB Puanı 3,865 Görüntülenme

Toc Toc izle Sansürsüz Full Hd Tek Part

Yönetmen koltuğunda Victor Salva’nın oturduğu ‘Toc Toc’ İzleyicileri kahkahalara boğacak olan komedifilmi olan filmin son halkasıdır. Victor Salva diğer iki filmde olduğu gibi sadece yönetmenlikle yetinmemiş ve filmin senaryosunu da üstlenmiştir. Serinin ülkemizde bilinen adı ‘Takıntılar ’ dır, ‘Toc Toc’ un açıklanan toplam süresi ise bir saat kırk dakikadır.

Reklamı Geç
30


Toc Toc izle Sansürsüz Full Hd Tek Part

Yönetmen koltuğunda Victor Salva’nın oturduğu ‘Toc Toc’ İzleyicileri kahkahalara boğacak olan komedifilmi olan filmin son halkasıdır. Victor Salva diğer iki filmde olduğu gibi sadece yönetmenlikle yetinmemiş ve filmin senaryosunu da üstlenmiştir. Serinin ülkemizde bilinen adı ‘Takıntılar ’ dır, ‘Toc Toc’ un açıklanan toplam süresi ise bir saat kırk dakikadır. Filmin oyunculuğunu çok önemli isimler üstlenmiş olup filme daha da renk katılmasını sağlamışlardır. Aynı zamanda bu film birçok sinema sever tarafından kabul görülmüş ve tercih edilmiş olan filmler arasında yer almaktadır.Bununla birlikte Gabrielle Haugh, Stan Shaw, Michael Papajohn, Meg Foster, Jason Bayle, Joyce Giraud, Jordan Salloum, Michael Sirow, Chester Rushing, Ryan Moore, Patrick Thomas Cragin, Cade Burk, Frankie Smith ve Justin Dwayne Hall’ dan oluşmaktadır. Ayrıca ‘Jeepers Creepers 3’ ün bilinen yapım şirketleri; Infinity Films, The Cartel, Village Studios (II),Ansgar Media ve Myriad Pictures’ tir.

Toc Toc izle Sansürsüz Full Hd Tek Part

Filmin konusu ilk iki filmde olduğu gibi gizemli yaratıkve bir o kadarda dikkat çeken yaratıktır. Zaman olarak ilk iki film arasında geçen ‘Toc Toc’ da yaratık avlanmaya çalışılacaktır. Çavuş Davis topladığı bir ekiple birlikte yaratığı öldürmek için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap