The Other Side of the Wind izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (6035)
156,976 Görüntülenme

The Other Side of the Wind izle izle

The Other Side of the Wind İzle
Sinema sektörü pek çok bitmemiş ya da yarım bırakılmak zorunda bırakılmış olan filmlerle doludur. Bu tip filmlerden biri olan The Other Side of the Wind üzerinde yapılan restorasyon çalışmaları, filmin izleyicileri ile buluşmasını sağlamıştır. Böylece sinemaseverler The Other Side of the Wind izleyebilmektedir.
The Other Side of the Wind İzle Full HD
The Other Side of the Wind konu olarak aslında hiciv filmi olarak nitelendirilebilmektedir. Çünkü film boyunca ünlü olmasına karşın eski başarını kaybeden bir yönetmenin sektöre yeniden giriş yapmaya çalışması işlenmektedir. Jake Hannaford ismindeki yönetmen çabaları ile sinema sektörünün göründüğünden daha acımasız olduğunu seyircilere kanıtlamaktadır. Üstelik yapılan kıyaslar içinde bulunduğumuz dönemin daha çetin olduğu sonucuna götürmektedir.
The Other Side of the Wind İzle Tek Parça 720P İzle
The Other Side of the Wind filminin başrolleri efsanevi oyuncular olan Oja Kodar ve John Huston tarafından canlandırılmıştır. John Huston, filmin ana karakteri olan yönetmen Jake Hannaford ‘a hayat vermiştir. Oja Koda ise filme gerçek mesleğindeki gibi bir oyuncuyu canlandırmıştır. Müzikleri Michael Legrand tarafından yapılan The Other Side of the Wind, İran – ABD ve Fransa ortak yapımı olarak bilinmektedir. IMDB puanı pek çok yeni yapıma göre yüksek olan filmin uzunluğu iki saat iki dakikadan oluşmaktadır.


Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar