The Meg izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (6033)
157,049 Görüntülenme

The Meg izle izle

The.Meg izle filmi bu yaz 10 Ağustos 2018 tarihinde gösterime girmiştir. Film 1 saat 54 dakika uzunluğundadır. Film Gerilim ve Aksiyon türünde izleyiciyle buluşmuş Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir filmdir. Film Türkiye’deki sinemaseverlerle Meg: Derinlerdeki Dehşet adıyla buluşmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda Sihirbazın Çırağı, Common Law, A Matter Of Size, Last Vegas, Rush Hour gibi filmlerinde altında adı geçen Jon Turteltaub oturmaktadır. Filmin senaryo kadrosu ise Dean Georgaris, Jon Hoeber, Erich Hoeber, Steve Alten gibi isimlerden oluşmaktadır. Filmin başrolünde Taşıyıcı, Tetikçi, Cehennem Melekleri, Hızlı ve Öfkeli, Koruyucu, Ajan, Suikast gibi aksiyon ve macera filmlerinden tanıdığımız Jason Statham yer almaktadır. Statham’ın yanı sıra film içerisinde Bingbing Li, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Winston Chao, Ruby Rose, Page Kennedy, Robert Taylor gibi tanıdık isimler de yer almaktadır.
The.Meg İzle Full HD
The.Meg filminin başlarında Uluslararası hizmet için araştırma yapan bir denizaltı tarih öncesinden beri hayatta bulunan bir Megalodon tarafından saldırıya uğrar. Denizaltı bu saldırıdan sonra büyük bir hasar alarak Büyük Okyanus’un derin sularına gömülür ve Okyanus’un derinlerinde içindeki mürettebatla birlikte kurtarılmayı bekler. Filmde dünya üzerinde bu yaratıkla karşılaşan tek bir isim vardır.
The.Meg İzle Tek Parça 720P izle
The.Meg izle filminde daha önce Megalodon ile mücadele eden Jonas Taylor kızı Suyin’in tüm ısrarlarına rağmen denizaltını kurtarmaya gitmektedir. Daha önce de bu yaratıkla mücadele eden Taylor bu iş için aranan isimdir. Taylor bir yandan mürettebatı kurtaracak bir yandan da yıllardır korkusunu yenemediği yaratıkla karşılaşarak onu alt etmeye çalışacaktır.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap