The Family izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (3944)
60,720 Görüntülenme

The Family izle izle

The Family
Venezuela sokaklarının doğallığının başarıyla yansıtıldığı ve Caracas şehrinin ilgi görmesinin en büyük sebeplerinden biri olan The Family filmi 2017 yapımı bir film olarak sinema severlerin karşısına çıktı ve dram dolu içeriği ile birlikte izleyicilere sunuldu. Büyük beğeni toplayan filmde başroldeki ikili olan ve Andres ile Pedro rollerini canlandıran oyuncular fazlasıyla ilgi görürken hikayenin izleyiciye geçmesi filmin başarılı olarak adlandırılmasını ve talep almasını sağladı. Sinema severler filmi fazlasıyla beğenerek 1 saat 30 dakika sonunda sinema salonundan ayrılırken film emeğinin karşılığını almayı başardı. Yönetmenlik koltuğuna oturan Gustavo Rondon Cordova, aynı zamanda senaryoyu da yazdı. İki işi de başarıyla yöneten usta isim, kariyerine başarılı bir yapım daha eklemiş oldu.
Başrollerde Giovanny Garcia ile birlikte Reggie Reyes yer aldı. İkilinin başarılı performansı son derece akılda kalıcı bir film olmasını sağlarken The Family izle tercihi yapan sinema severler hiçbir pişmanlık yaşamadan memnuniyet içerisinde dram dolu dakikalar geçirdi.
Venezuela’nın başkenti olan Caracas’ta geçen filmde Andres tek başına çocuğunu büyütmeye çalışan ve aynı zamanda çalışarak geçimini sağlayan bir baba rolünü üstlenmektedir. Oğlu Pedro ise babasının çalışma saatlerinin yoğunluğundan dolayı günden güne babasına karşı olan bağlarını kaybeden ve yanlış insanların arasına girerek sokak çetelerinin arasında dolaşmaya başlayan bir çocuktur. İkilinin birleşmesi ve barışma uzun bir zaman alacaktır.

Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap