The Equalizer 2 izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (4030)
60,348 Görüntülenme

The Equalizer 2 izle izle

The Equalizer 2 (2018)
Türkiye yapımcı şirketi olarak The Equalizer 2 (2018) filminin dağıtımcısı Warber Bros Turkey olmaktadır. İlk filmin beğenilmesi ile ikincisinin de vizyona girmesi çok gecikmemektedir. Her iki filminde yönetmen koltuğunda Antonie Fuqua yer almaktadır. Aksiyon ve dram konularını ele alan filmin başrol oyuncularında da; Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman, Malissa Leo bulunmaktadır. ABD yapımlı bu dram filminin Türkçe karşılığı da Adalet 2 şeklinde belirtilmektedir.
Uzun metrajlı olarak yapılan The Equalizer 2 filminde Türkiye gişe sayısı 176 bin 710 kişi olarak sonuçlanmaktadır. Ağustos ayının 24’ün vizyona giren 2018 yılının filmi büyük bir izleyici kitlesine da sahip olmaktadır.
The Equalizer 2 (2018) Konusu
Başarılı ve ödüllü oyuncuların bulunduğu The Equalizer 2 (2018) İzle ile adalet arayan kişinin kendi adaletsizliğinde boğuluşu da izlenmektedir. CIA ajanslığında çalışan ve gizli operasyonlarda bulunan McCasll kendi içinde büyük bir savaş vermektedir. Çünkü CIA ajanlığı dışında başka bir dünyası bulunmaktadır. Fakat bir gün eski bir arkadaşından aldığı kötü haber onu kendine getirmektedir. Böylece birçok haksızlığa yol gösterici olarak çalışan McCall kendine de adetli davranmaya başlamaktadır. Yalnız bu duruma alışmak ya da uyumlu davranmak McCall için pekte kolay olmayacaktır.
Sonuç olarak film süresinin sonlarında hem dram hem da aksiyon bir arada izleyiciyi kendine bağlayarak devam etmektedir.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Equalizer 2 izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap