Suikastçı izle Türkçe Altyazılı
4.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.3 /10 (7)
304 Görüntülenme

Suikastçı izle Türkçe Altyazılı

(2017-ABD)

Yönetmen:

Philip Atwell

Oyuncular:

Maureen Webb, Colleen Bolton

Reklamı Geç
30


Suikastçı izle, suikastçı Türkçe altyazılı izle, izleyenlerine aksiyon ve macera dolu dakikalar sunmaktadır. Başarılı kadrosu ve güçlü yapımıyla kısa süre içerisinde, geniş kitlelere ulaşmayı başaran film izleyenleriyle buluşacağı günü beklemektedir. Dana önce de farklı filmlerde yer alan oyuncu kadrosu, bu filmde de başarıyı yakalamıştır. Bu sebeple sinemaseverler ve tutkunlar filmin vizyon tarihini sabırsızlıkla beklemektedir. Film, fragmanda yer alan dövüş sahneleriyle de ilgi uyandırmayı başarmıştır. Aynı zamanda başarılı aksiyon sahneleri de izleyenleri ekrana kilitlemede rol oynamıştır. Film konu olarak bir suikastçının yaşadığı olayları ele almaktadır. Bu suikastçı FBI ajanı tarafından aranmakta ancak yakalanmamaktadır.

 

 

 

Daha önce de sabıkalı olarak bilinen ve emniyet dünyasında ün kazanan suikastçı, son olarak bir FBI ajanını öldürmüş ve artık bardaktaki son damlayı taşırmıştır.
Suikastçı, yer aldığı sektör içerisinde başarılı bir çalışma olarak görülmekte ve konusu itibariyle de takdir görmektedir. Suikastçı, güvenlik güçlerinden sürekli kaçmakta ve kendi yöntemleriyle izini kaybettirmeyi başarmaktadır. Bu nedenle güvenlik güçleri, suikastçının tecrübelerinden dolayı onu yakalamakta zorlanmaktadır. Arama çalışmaları devam ederken Çin mafyası da işin içine girer ve büyük bir çatışma başlatır. Daha sonra işleri iyice karıştıran suikastçı, kaçmak için yer arar. Ancak kendi planlarını da işletmeye çalışan adam, aynı zamanda insanları oyalamak için çaba sarf eder. Tüm olaylar bununla başlar ve aksiyon dolu sahneler izleyenlere sunulur.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Suikastçı izle Türkçe Altyazılı" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap