Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (25)
7.1 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life izle

Amerikalı ünlü yönetmen WesAnderson, stop-motion animasyon yöntemi ilebeyazperdeye dönüş yapıyor.2018 yapımı olan film komedi ve animasyonun iddialı örneklerinden biri olma yolunda gidiyor. Senaristlik ve yapımcılığının da WesAnderson tarafından üstlenildiği görülen filmin vizyon tarihi ise 29 Haziran 2018 olarak belirlendi. Filmin iddialı olduğu bir diğer konu ise seslendirme kadrosu.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life izle

Amerikalı ünlü yönetmen WesAnderson, stop-motion animasyon yöntemi ilebeyazperdeye dönüş yapıyor.2018 yapımı olan film komedi ve animasyonun iddialı örneklerinden biri olma yolunda gidiyor. Senaristlik ve yapımcılığının da WesAnderson tarafından üstlenildiği görülen filmin vizyon tarihi ise 29 Haziran 2018 olarak belirlendi. Filmin iddialı olduğu bir diğer konu ise seslendirme kadrosu. Nutmeg karakterine sesiyle can veren isim ScarlettJohansson olurken; Spots, LievSchreiber’ e emanet edilmiş. Ayrıca;Tilda Swinton, Bill Murray, JeffGoldblum, F. Murray Abraham, Koyu Rankin, ByranCranston ve Edward Norton seslendirme yapan diğer yıldızlardan.

Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life izle

Çocuk filmi olarak tanımlanan animasyonda her şey, günün birinde şehirdeki tüm köpeklerin, şehirden uzaklaştırılması kararı alınması ile başlar. Köpeklerin, evcil olup olmadığına bakılmaksızın çöp döküm alanlarına götürülmesi emredilir. Atari, köpeklerin şehirden sürülmesinin ardından planlar yapmaya başlar. Sonunda çareyi minyatür uçağına atlayarak nehrin karşı tarafında bulunan çöp döküm alanına gitmekte bulur. Tek başına çıktığı bu yolcuğa karşı cesur yönünü korumaya çalışan Atari umudunu hiç kaybetmez. Spots’ u ararken yeni arkadaş olmuş melez köpeklerle karşılaşır. Küçük çocuk farkında olmadan insanların geleceklerini ve yaşamlarını değiştirecek bir maceraya adım atar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap