Starship Troopers: Traitor Of Mars İzle Full HD
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (8)
- IMDB Puanı 287 Görüntülenme

Starship Troopers: Traitor Of Mars İzle Full HD

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Shinji Aramaki, Masaru Matsumoto

Oyuncular:

Dina Meyer , Casper Van Dien , DeRay Davis , Luci Christian , Justin Doran
Starship Troopers: Traitor Of Mars İzle, Starship Troopers: Traitor Of Mars Türkçe Dublaj İzle Edward Neumeier tarafından kaleme alınmış olan Starship Troopers: Traitor Of Mars filmi, 2017 yılında izleyicileriyle buluşmuştur. Çekimlerinin ABD’de gerçekleştiği bu film, 100 dakika oyunca izleyenlerinin ekranında yer almıştır. Bilim kurgu ve aksiyon içerikli olan bu film, izleyicileriyle animasyon olarak buluşmuştur. Başarılı isimlerin seslendirmiş olduğu bu film, izleyenler tarafından oldukça beğenilecektir. Merakla beklenen filmlerden birisi olan Starship Troopers: Traitor Of Mars’ın yönetmen koltuğunu Shinji Aramaki ve Masaru Matsumoto paylaşmaktadır.

Reklamı Geç
30

Starship Troopers: Traitor Of Mars İzle

Starship Troopers: Traitor Of Mars İzle Starship Troopers: Traitor Of Mars Türkçe Dublaj İzle Edward Neumeier tarafından kaleme alınmış olan Starship Troopers: Traitor Of Mars filmi, 2017 yılında izleyicileriyle buluşmuştur. Çekimlerinin ABD’de gerçekleştiği bu film, 100 dakika oyunca izleyenlerinin ekranında yer almıştır. Bilim kurgu ve aksiyon içerikli olan bu film, izleyicileriyle animasyon olarak buluşmuştur. Başarılı isimlerin seslendirmiş olduğu bu film, izleyenler tarafından oldukça beğenilecektir. Merakla beklenen filmlerden birisi olan Starship Troopers: Traitor Of Mars’ın yönetmen koltuğunu Shinji Aramaki ve Masaru Matsumoto paylaşmaktadır.

Dünyanın kendisiyle yaptığı savaşlar artık sona ermiştir. Artık sadece yıldızlarla olan Dünya, özgürlüğünü sağladığını düşünürken, aslında yeni düşmanlar kazanmıştır. Bu düşmanlar ise dünyanın en tehlikeli olan canlıları; böceklerdir.  Böcekler hem dünyanın, hem de diğer gezegenlerin yönetimini sağlamışlardır. Mars’ı ve dünyayı büyük bir tehlike altına alan böcekler, ortalığın karışmasına sebep olacaktır. Böcekler burada pek çok sorunlara neden olmuş ve dünyanın karışmasına sebep olmuştur. O sıra da Johnny Rico adındaki bir askerin Mars’da olan uyduyla çalışması gerektiği söylenir. Belirlenen bir ekip ile oraya gitmesi gereklidir. Rico ve ekip arkadaşları gerekli hazırlıkları yaparlar ve bu oluşan sorunları halletmek için Maars’a giderler. Ancak ekip, geldikleri gezegende onların dev böcekler tarafından karşılanacaklarını bilmiyorlardır.

Starship Troopers: Traitor Of Mars Tek Parça İzle

Starship Troopers: Traitor Of Mars animasyon filmi Dina Meyer, Casper Van Dien, DeRay Davis, Luci Christian ve Justin Doran gibi isimler tarafından seslendirilmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Starship Troopers: Traitor Of Mars İzle Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap