Son Prenses izle Tek Parça
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (46)
640 Görüntülenme

Son Prenses izle Tek Parça

Son Prenses izle Tek Parça, Son Prenses izle ,1912 tarihinde Güney Kore’nin son hanedan mensubu olan Prenses Deok-Hye dünyaya gelir. Deok-Hye yerel halk tarafından çok sevilir ve el üstünde tutulur. Dostu kadarda düşmanı olan Deok-Hye dostlarının yardımıyla hayatta kalmaya çalışıyor. Onu öldürmek için çok özel ajanlar ve seri katiller bile tutulmuştur. Şimdiye kadar olan suikastlardan bir şekilde kurtulan Deok-Hye’nin düşmanları hiç durmamakta ve sürekli ona suikast planları yapmaktadır. Kraliçenin işi git gide zorlaşmakta artık suikastların şiddeti artmaktadır.

Reklamı Geç
30


Son Prenses izle Tek Parça, Son Prenses izle ,1912 tarihinde Güney Kore’nin son hanedan mensubu olan Prenses Deok-Hye dünyaya gelir. Deok-Hye yerel halk tarafından çok sevilir ve el üstünde tutulur. Dostu kadarda düşmanı olan Deok-Hye dostlarının yardımıyla hayatta kalmaya çalışıyor. Onu öldürmek için çok özel ajanlar ve seri katiller bile tutulmuştur. Şimdiye kadar olan suikastlardan bir şekilde kurtulan Deok-Hye’nin düşmanları hiç durmamakta ve sürekli ona suikast planları yapmaktadır. Kraliçenin işi git gide zorlaşmakta artık suikastların şiddeti artmaktadır. Son Prenses Deok-Hye hayatta kalabilecek mi yoksa düşmanları onu hain planlarıyla yok mu edecek?
2016 Güney Kore filmi olan Son Prenses içeriğinde dram, romantik ve tarih konularını barınmaktadır. Bu filmin özellikle IMBD si dikkatleri üstüne çekiyor. IMBD den 8.6 gibi çok iyi bir puan alan Son Prenses filminin ne kadar kaliteli ve sürükleyici olduğunu da buradan anlayabiliriz. Filmin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Jin-ho Hur oturmaktadır. Yönetmeni şu filmlerinden de tanıyabiliriz; Deokhyeongju, Wi-heom-han gyan-gye, Ho woo shi jul, Ogamdo, Hængbok, Oechul, Naui sae namjachingu, Alone Together, Bomnaleun ganda, Palwolui Keuriseumaseu, Go-cheol eul wihayeo. Bütün bu filmlerin yönetmenliğini yapan Jin-ho Hur şimdide Son Prenses filmiyle karşımıza çıkmakta. Filmin oyuncu kadrosu ile şöyle; Kim Jae-Wook , Son Ye-jin , Kim So-hyun , Park Hae-il , Yoon Je-moon gibi isimlerden oluşuyor. Gerek teknik kadrosu gerek de oyuncu kadrosuyla iyi bir yapıt ortaya çıkarmayı başarmışlardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap