Wenn Probleme auftreten im Schlafzimmer kann Emotionen hoch laufen. Wenn Sie begonnen haben, zu vermeiden Sex, aus Angst, nicht eine Erektion zu bekommen, kann Ihr Partner beginnen, die Sie nicht mehr, dass sie finden attraktiv. Gefühle verletzt. Paare beginnen, weniger intim fühlen. Groll einschleicht. Wenn Sie in den Kauf Pillen online benötigen haben, sollten Sie immer vertrauen diese echte und zuverlässige Apotheke für Potenzpillen https://allepotenzmittel.com/ und levitra ohne rezept apotheke Sie machen sich Sorgen, dass Sie nicht in der Lage, im Bett durchführen können es schwieriger für Sie genau das zu tun zu machen. Angst aus anderen Teilen Ihres Lebens kann auch übergreifen ins Schlafzimmer.Du kanske överväga att ha ett par drinkar för att komma i stämning, men overindulging kan göra det svårare för dig att avsluta akten. Tung alkohol kan störa erektioner, men effekterna är vanligtvis tillfälliga. Den goda nyheten är att måttlig alkoholkonsumtion - en eller två drinkar per dag - kan ha positiva hälsoeffekter som minskar riskerna hjärtsjukdom. Och dessa risker liknar erektil dysfunktion risker. Att levitra kan ses som en jobbig uppgift. köpa levitra stockholm med tempot ökar och alla som successivt överbelastas, inte konstigt fler och fler män diagnosen erektil dysfunktion. Du har heller ingen anledning att oroa dig för din sekretess medan du njuter av vår utmärkta kunder support och snabba leveranser. Så när du ser var man kan köpa levitra du hittat rätt apoteket. Din läkare kan rekommendera att du och din partner praxis specifika tekniker för att hjälpa förseningar utlösning. Dessa tekniker kan innebära att identifiera och kontrollera de förnimmelser som leder upp till utlösning och kommunicera för att bromsa eller stoppa stimulans. Andra alternativ är att använda kondom för att minska känslan av penis eller försöker en annan position (t.ex. ligga på rygg) under samlag. Rådgivning eller beteendeterapi kan hjälpa till att minska ångest relaterad till för tidig utlösning.
Şimdi Aşk izle Yerli Film 2016
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (12)
5,595 Görüntülenme

Şimdi Aşk izle Yerli Film 2016 izle

(2016 - Türkiye)

TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.

Şimdi Aşk izle

Yerli komedi ve aşk filmlerinden olan Şimdi Aşk filmi, bir aşk üçgeninde yaşanan olayları anlatmaktadır. Selen, bir reklam firmasında çalışan, kendi halinde, anneannesi ve bir kız arkadaşı ile yaşayan biridir. Selen, çalıştığı firmanın patronu olan Soner ile sevgilidir ve sevgilisi ile evlilik planları yapar. Soner ise, her zaman işini hayatındaki ilk öncelik olarak görmüş birisidir ve işinde başarılı olmak onun için büyük anlam ifade etmektedir.


Reklam şirketi, bir çay markası ile görüşmelere başlar ve işi alır. Aşk üçgeni demiştik ve bu üçgenin son kenarı da, bu aşamada hikayeye katılır. Bu kişinin adı Emredir ve reklamın çalışması yapılmak için, Rize’ye gidilmelidir. Soner, Rize’ye Emre ile beraber gitmesi için, sevgilisi Selen’i görevlendirecektir.
Selen, Rize’ye gitme fikrine hiç hoş bakmayacaktır; ama bir şekilde gitmek zorunda kalır ve Emre ile Rize yolculuğu da başlar. Tatsız ve gönülsüz başlayan bu yolculuk, yeni ilişkilere gebedir ve Selen’in daha bundan haberi yoktur. Rize’ de Emre ve Selen’i unutulmaz günler beklemektedir.

Şimdi Aşk Yerli Film izle

Şimdi Aşk 2016 yerli filminin oyuncu kadrosunda, Arzu Oruç, Kemal Uçar, Mahmut Gökgöz, Meriç Başaran, Mert Yavuzcan, Merve Oflaz gibi isimler yer alır. Kadir Kandemir’in yazdığı, Mahmut Kaptan’ın yönettiği bu filmi, sitemiz üzerinden hd kalitede direk izleyebilirsiniz. Hepinize İyi Seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Şimdi Aşk izle Yerli Film 2016" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap