Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (1175)
20,105 Görüntülenme

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle izle

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize
Amerikan yapımı bir film olan ve eski bir sporcunun merak uyandıran öyküsünü beyaz perdeye aktaran Sıfırın Altında Dağdaki Mucize büyük ilgi çeken bir film olarak vizyona giriş yaptı. 3 Ağustos 2018 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulan film sınıfı geçmeyi başararak ilgi gördü. Filmin çekim kararının alınması 2017 yılında gerçekleşirken 1 sene boyunca başarılı bir eser ortaya koymak adına yoğun bir tempoda çalışan oyuncular, yönetmen ve set ekibi amacına ulaşmayı bildi. Scott Waugh’un yönetmenliğini yaptığı filmde Eric LeMarque adında bir kişinin başından geçen talihsiz bir olay anlatılıyor.
Sıfırın Altında Dağdaki Mucize İzle Full HD
Olay örgüsü ve hikayenin inandırıcılığı bağlamında başarılı bir iş çıkartan Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle, sinema severlerin dikkatle takip ettiği bir film olarak kaleme alındı. Fransız bir sporcu olan ve kariyerinde Kış Olimpiyatları’nda ülkesini temsil edebilme ayrıcalığını da yaşamayı bilen Eric LeMarque, küçük yaşlardan beri süre gelen sorunlar silsilesinin altından kalkamamış ve sporu bırakmasının ardından karar alarak bir dağ evine gitmiştir. Bu dağ evinde kar fırtınasına yakalanan ve yalnız olan Eric LeMarque, zor anlar yaşayacaktır.
Sıfırın Altında Dağdaki Mucize İzle Tek Parça 720P İzle
Josh Hartnett’in Eric LeMarque karakterine hayat verdiği filmde Mira Sorvino ve Sarah Dumont yan rollerde destek verdikleri için ortaya kaliteli bir film çıkmış oldu.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar