Wenn Probleme auftreten im Schlafzimmer kann Emotionen hoch laufen. Wenn Sie begonnen haben, zu vermeiden Sex, aus Angst, nicht eine Erektion zu bekommen, kann Ihr Partner beginnen, die Sie nicht mehr, dass sie finden attraktiv. Gefühle verletzt. Paare beginnen, weniger intim fühlen. Groll einschleicht. Wenn Sie in den Kauf Pillen online benötigen haben, sollten Sie immer vertrauen diese echte und zuverlässige Apotheke für Potenzpillen https://allepotenzmittel.com/ und levitra ohne rezept apotheke Sie machen sich Sorgen, dass Sie nicht in der Lage, im Bett durchführen können es schwieriger für Sie genau das zu tun zu machen. Angst aus anderen Teilen Ihres Lebens kann auch übergreifen ins Schlafzimmer.Du kanske överväga att ha ett par drinkar för att komma i stämning, men overindulging kan göra det svårare för dig att avsluta akten. Tung alkohol kan störa erektioner, men effekterna är vanligtvis tillfälliga. Den goda nyheten är att måttlig alkoholkonsumtion - en eller två drinkar per dag - kan ha positiva hälsoeffekter som minskar riskerna hjärtsjukdom. Och dessa risker liknar erektil dysfunktion risker. Att priligy kan ses som en jobbig uppgift. köpa priligy stockholm med tempot ökar och alla som successivt överbelastas, inte konstigt fler och fler män diagnosen erektil dysfunktion. Du har heller ingen anledning att oroa dig för din sekretess medan du njuter av vår utmärkta kunder support och snabba leveranser. Så när du ser var man kan köpa priligy du hittat rätt apoteket. Din läkare kan rekommendera att du och din partner praxis specifika tekniker för att hjälpa förseningar utlösning. Dessa tekniker kan innebära att identifiera och kontrollera de förnimmelser som leder upp till utlösning och kommunicera för att bromsa eller stoppa stimulans. Andra alternativ är att använda kondom för att minska känslan av penis eller försöker en annan position (t.ex. ligga på rygg) under samlag. Rådgivning eller beteendeterapi kan hjälpa till att minska ångest relaterad till för tidig utlösning.
Şeytanın Evi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
290 Görüntülenme

Şeytanın Evi izle

(ABD)
Uyuşturucu bağımlısı bir genç kadın artık uyuşturucudan kurtulmak ister. Uzun süre tedavi görmek zorunda kalan kadın temizlenmek için çok fazla çaba sarf letmiştir. Bu süre zarfında  hayal kuran ve hayata tutunmak isteyen kadın çevresini de değiştirmek ister. Bu nedenle maddi durumuna uygun bir ev kiralar. Fakat olaylar hiç istediği gibi gitmez. Yeni bir apartmanda yeni komşular ve esrarengiz olaylar onu bekler. Apartmana tışındaktan sonra çevredeki insanlar ile tanışan genç kadın bir takım ürkütücü olaylar ile karşılaşır. Komşulardan öğrendiği şey ile iyice hayatı alt üst olur. Çünkü bir önceki kiracı ortadan kaybolmuştur. Daha derin araştırma gerçekleştirdiğinde ise ev sahibinin beklediği gibi biri olmadığını öğrenir. İlk etapta ev sahibinin kim olduğunu bilmese de ev sahibinin aşırı derecede karanık ve sadist birisi olduğunu öğrenecektir.

Ev sahibinizin bir şeytan olduğunu öğrenirseniz ne yaparsınız. Hem de tam hayata tutunmaya çalışıyorken. Başarılı yönetmen Andrew C. Erin'in yönettiği ve başrollerini de  Julie Benz, Fionnula Flanagan, Belle Shouse tarafından paylaşıldığı bu film korku sinemasının klasikleri arasına girmeye aday gözüküyor.
Fragman 2 3 4 5

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Şeytanın Evi" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap