Sarıkamış Çocukları izle
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (335)
5,388 Görüntülenme

Sarıkamış Çocukları izle izle

Sarıkamış Çocukları
1915 yılında savaş dönemlerinin en duygu dolu hikayeleri arasında yer alan ve herkes için büyük bir önem arz eden Sarıkamış’ın konu edildiği Sarıkamış Çocukları filmi, takipçiler tarafından son derece beğenilen bir olay örgüsü ile işlendi ve 2017 yılında sinema severlerin karşısına çıktı. Sarıkamış’ta yaşayan 2 gencin duygu dolu hikayesini anlatan filmin yönetmen koltuğunda Mutlu Karadoğan ve Can Ulkay oturdu. İki yönetmenin ortak ve başarılı çalışmasını kaleme döken iisimler ise Baykut Badem ile birlikte Ozan Ağaç oldu. Ozan Ağaç, filmde ayrıca oyuncu kadrosunda da yer aldı. 31 Mart 2017 tarihinde vizyona giren film, ilgi görmeyi bildi.
Sarıkamış Çocukları İzle Full HD
1915 yılında savaşın en zor dönemlerinden geçen ülkede Mehmet ve Yusuf isimli iki genç, çetecilerin ve yağmacıların saldırıları sonucunda babalarını kaybetmiştir. Babalarını kaybederek yalnız kalan ikilinin abileri ise cephede savaşmaktadır. İki gencin Sarıkamış’a giderek cephede abilerinin yanında saf tutması için çabalamaları, Sarıkamış Çocukları izle tercihini yapanların filmi beğenmesini sağladı. Abilerinin yanında ülkelerini savunabilmek için birçok farklı yöntem deneyen iki genç, savaşın seyrinin değişmesine çanak tutan bölgede yer almayı istemektedir.
Sarıkamış Çocukları İzle Tek Parça 720P İzle
Başrollerinde Sılay Ünal, Sema Çeyrekbaşı, Burç Kümbetlioğlu, İlber Gürtunca gibi isimlerin yer aldığı filmde ayrıca Kayhan Yıldızoğlu, Tanju Tuncel ve Altan Erkekli de rol kaptı.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar