Peppermint izle
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (1070)
17,447 Görüntülenme

Peppermint izle izle

Peppermint
21 Eylül 2018 tarihinde Amerikan yapımı bir gerilim ve aksiyon filmi olarak izleyicileri ile buluşan ve ilk sonuçlar itibariyle gişede hedeflediği rakamların da üstünde sonuçlar alarak başarılı bir giriş yapmayı bilen Peppertmint filmi hikayesi itibariyle sinema severleri ekran başına kilitliyor. Sinema salonlarında yoğun ilgi görmeyi başaran ve beğeni seviyesi yüksek bir sonuçla birlikte sonuçlanan film, büyük bir isim duyurma çalışması yaptı ve bunun meyvelerini toplamayı da başardı. 100 dakikalık süre zarfında sinema severler Pierre Morel’in çekip yönettiği filmde aksiyon dolu dakikalara canlı canlı tanıklık etti. Chad John filmin senaristliğini başarılı bir biçimde yaparken yapımcılığı Tom Rosenberg ve Gary Lucchesi yaptı. Oyuncu kadrosu da adından söz ettirdi.
Jennifer Garner’in başrolde yer aldığı ve John Gallagher JR, John Ortiz, Juan Pablo Raba, Annie Ilonzeh, Method Man, Tyson Ritter, Pell James, Eddie Shin gibi isimlerin de karakterlere hayat sağladığı film olay örgüsü ve konusu itibariyle ilgi çekmeyi başardı.
Sevdiklerini sürekli olarak vahşi bir biçimde kaybetmesinin ardından intikam için kolları sıvayan Riley, komadan çıkmasının ardından dava sürecinin katillerin lehine işlendiğini fark etmiştir. Kurallara ve yasalara uygun bir biçimde hayatını devam ettirmekte olan Riley, bu kararların ardından ailesinin intikamını almak ve içini soğutmak amacıyla herkesten intikam almaya yemin eder. Polisten önce hareket etmek zorunda olan Riley’în maceraları başarıyla anlatılıyor.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap