Papillon izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (6438)
157,870 Görüntülenme

Papillon izle izle

Papillon İzle
Papillon filmi suçu olmamasına karşın cinayetle yargılanan bir gencin hikâyesini konu edinmiştir. Henri, sevgilisi ile birlikte yaşayan genç bir adamdır. Genç adamın karıştığı ufak olaylar asla bir cinayet boyutuna ulaşmamıştır. Ancak polisin işlenen bir cinayetten Henri’yi sorumlu tutması filmdeki olayların başlamasını sağlamaktadır. Genç adam kız arkadaşı ile olduğu bir sırada evine yapılan baskın neticesinde tutuklanmıştır.
Papillon İzle Full HD
Türkçe ismi Kelebek olan filmin devamında Henri’nin yargılanarak suçlu bulunması işlenmektedir. Üstelik hüküm giyen Henri, normal bir cezaevi yerine Fransa’nın en kötüsüne gönderilmiştir. Bu kapsamda ismi Şeytan Adası olan ada şeklindeki cezaevine sevki yapılan genç adamı oldukça zorlu günler beklemektedir. Ancak Henri, Şeytan Adasında hayatının değişmesine yardımcı olacak Louis Dega ile tanışacaktır.
Papillon İzle Tek Parça 720P İzle
Papillon izleyicileri filmin aslında ilk kez 1973 yılında çekildiğini bilmelidir. Fakat o dönemkinden farklı bir teknoloji ile çekilen Papillon, günümüz versiyonunda ekstra görüntü kalitesi vaat etmektedir. Film içerisinde pek çok ödüllü oyuncunun olması Papillon ‘dan beklentilerin artmasına neden olmaktadır. Henri karakteri ünlü isim Charlie Hunnam tarafından canlandırılmıştır. Mr. Robot dizisi sayesinde dünya çapında yıldızı parlayan Rami Malek ise Louis Dega ‘ya can vermiştir. Dega’nın maddi olanakları sayesinde ikili yakın arkadaş olarak Şeytan Adası’ndan kaçmanın yollarını deneyerek kaybettikleri özgürlerini geri kazanmaya çalışacaklardır.


Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap