Mom And Dad HD Tek Parça İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (85)
1,419 Görüntülenme

Mom And Dad HD Tek Parça İzle

2018 ABD yapımı olup geçtiğimiz günlerde vizyona giren Mom And Dad filmi tam anlamıyla ebeveynlerin çocukları üzerinde kurmuş oldukları baskıya dayalı ve ne kadar kötü ve acımasızca davrandığının bir örneği olmak anlamında gerilim anlamında ebeveynlerin baskı ve şiddetini yansıtmak açısından türünün nâdir örneklerinden biridir. Filmde ailenin çılgın yaşantısı ile birlikte kadınların vücutlarındaki bozukluklardan şikâyetçi olmaktadırlar. Farkında olmadan gerçekleşen bir durum ile birlikte aileler 24 saat süren bir etkinin ardından anne babalar çocuklarına baskı ve şiddet uygulamaktadır. Çocukların ise tek çaresi anne ve babalarından şiddet ve baskı görmemek için çözümü saklanmakta bulmuşlardır. Tek amaç ve gayeleri hayatta kalmak olan bu çocuklar eğer ki saklanamazlar ise dünyadan yok olacaklardır. Ünlü oyuncu Nicolas Cage’nin başrolde olduğu aile gerilimi üzerine kurulu film izleyicilerine eşsiz tat vermektedir. Bununla birlikte film sadece ebeveyn gerilimi üzerine kurulu olmayıp diğer bir pencereden bakılacak olursa ailelerin bulundukları zor durumun dışında gerçekleşen olağanüstü durumun dışında anne babaların böyle bir dünya’ya çocuk getirmemek ve getirseler bile vücutlarında oluşacak şekilsel bozukluklardan dolayı dünyaya çocuk getirme konusunda çekimser davranmaktadırlar. Bu ikilemde kalan kişiler filmin ana konusunu belirlemektedir.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Mom and Dad Direk İzle, Mom And Dad Sansürsüz İzle, 2018 ABD yapımı olup geçtiğimiz günlerde vizyona giren Mom And Dad filmi tam anlamıyla ebeveynlerin çocukları üzerinde kurmuş oldukları baskıya dayalı ve ne kadar kötü ve acımasızca davrandığının bir örneği olmak anlamında gerilim anlamında ebeveynlerin baskı ve şiddetini yansıtmak açısından türünün nâdir örneklerinden biridir. Filmde ailenin çılgın yaşantısı ile birlikte kadınların vücutlarındaki bozukluklardan şikâyetçi olmaktadırlar. Farkında olmadan gerçekleşen bir durum ile birlikte aileler 24 saat süren bir etkinin ardından anne babalar çocuklarına baskı ve şiddet uygulamaktadır. Çocukların ise tek çaresi anne ve babalarından şiddet ve baskı görmemek için çözümü saklanmakta bulmuşlardır. Tek amaç ve gayeleri hayatta kalmak olan bu çocuklar eğer ki saklanamazlar ise dünyadan yok olacaklardır. Ünlü oyuncu Nicolas Cage’nin başrolde olduğu aile gerilimi üzerine kurulu film izleyicilerine eşsiz tat vermektedir. Bununla birlikte film sadece ebeveyn gerilimi üzerine kurulu olmayıp diğer bir pencereden bakılacak olursa ailelerin bulundukları zor durumun dışında gerçekleşen olağanüstü durumun dışında anne babaların böyle bir dünya’ya çocuk getirmemek ve getirseler bile vücutlarında oluşacak şekilsel bozukluklardan dolayı dünyaya çocuk getirme konusunda çekimser davranmaktadırlar. Bu ikilemde kalan kişiler filmin ana konusunu belirlemektedir.
IMDB’de 6.5 lik bir beğeni yakalayan Mom And Dad filminde Nicolas Cage’nin yanı sıra Selma Blair, Anne Winters gibi oyuncularda yer almaktadır. Filmin Yönetmenliğini ise Brian Taylor yapmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap