Mercury 13 izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (129)
2,543 Görüntülenme

Mercury 13 izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Mercury 13 Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Mercury 13 türkçe alt yazılı direk izle, Mercury 13 filmi sinema sevenlerin yayınlandığı tarihten itibaren oldukça fazla ilgi göstermekte olduğu bir belgesel filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. Film izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatırken, konu aldığı kadınların hakları ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bilimsel çalışmalarda kadınların etkisi ile son derece önemli bir bölümde bulunmaktadır. Filmde 1961 yılında yapılan uzay uçuşu test çalışmaları konu edilmektedir. Uzay uçuşu test çalışmalarında erkek astronotların, kadın astronotların başvuran sayısının daha fazla olmasına rağmen tercih edilmeleri ve bununla beraber, kadın bilimcilerin önünün kesilmesi konu edilmektedir.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Mercury 13 izle

Mercury 13 Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Mercury 13 türkçe alt yazılı direk izle, Mercury 13 filmi sinema sevenlerin yayınlandığı tarihten itibaren oldukça fazla ilgi göstermekte olduğu bir belgesel filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. Film izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatırken, konu aldığı kadınların hakları ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bilimsel çalışmalarda kadınların etkisi ile son derece önemli bir bölümde bulunmaktadır. Filmde 1961 yılında yapılan uzay uçuşu test çalışmaları konu edilmektedir. Uzay uçuşu test çalışmalarında erkek astronotların, kadın astronotların başvuran sayısının daha fazla olmasına rağmen tercih edilmeleri ve bununla beraber, kadın bilimcilerin önünün kesilmesi konu edilmektedir.

Mercury 13 Direk İzle

Mercury 13 filminde son derece önemli isimler rol almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin dönemin başkanlarından NASA’nın başkanları ve kadrosuna kadar Bill Clinton , Hillary Clinton , Jerrie Cobb, Jacqueline Cochran, Eileen Collins, Gordo Cooper, Wally Funk, John Glenn gibi son derece önemli isimler bulunmaktadır. Filmin yönetmenleri olarak ise David Sington ve Heather Walsh gibi isimler göz önüne çıkmaktadır. İlk dakikasından son dakikasına kadar kadın hakları konusunda izleyenlerine oldukça çarpıcı sahneler sunmakta olan Mercury 13 filmi, izleyenlerinin tek solukta izlemekte olduğu bir film olarak sunulmaktadır. İzlerken dönemin bilimsel çalışmalarından bu çalışmaların dünyada yarattığı büyük yankı ve skandallar hakkında son derece fazla bilgi sahibi olmak da mümkün hale gelmektedir. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap