Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle Türkçe Dublaj 720p
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (41)
4.8 IMDB Puanı 4,511 Görüntülenme

Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle Türkçe Dublaj 720p

Lego DC Super Kahraman Kızlar - Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Lego DC Super Kahraman Kızlar - Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High türkçe alt yazılı direk izle, Lego DC Super Kahraman Kızlar - Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High filmi, herkes tarafından çok sevilen LEGO sinema serisinin bir diğer filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. DC'nin karakterlerinin canlandırıldığı seride, bu sefer de kız kahramanlar vardır. Wonder Woman, Harley Quinn, Poison Ivy, Supergirl gibi kahramanların ele alındığı konuda, ellerine geçen tehlikeli bir listeye ulaşmaları ile gelişen olaylar anlatılmaktadır. Bu dört süper kahraman, öğrendikleri listenin ardından beraber hareket etmeye karar verirler.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle

Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High türkçe alt yazılı direk izle, Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High filmi, herkes tarafından çok sevilen LEGO sinema serisinin bir diğer filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. DC’nin karakterlerinin canlandırıldığı seride, bu sefer de kız kahramanlar vardır. Wonder Woman, Harley Quinn, Poison Ivy, Supergirl gibi kahramanların ele alındığı konuda, ellerine geçen tehlikeli bir listeye ulaşmaları ile gelişen olaylar anlatılmaktadır. Bu dört süper kahraman, öğrendikleri listenin ardından beraber hareket etmeye karar verirler.

Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High Direk İzle

Çünkü herhangi bir şekilde beraber hareket etmedikleri durumda hayatlarını ve dünyayı tehlikeye atacaklarını görürler. Bu kez şehirlerini belki de bu zamana kadar daha önce hiç yaşanmamış daha büyük bir tehlike tehdit etmektedir. Bununla beraber artık beraber hareket ederek gizli kalmış olayları gün yüzüne çıkararak, dünyanın kaderini değiştirmeleri ve dünyayı kötülüklerin elinden kurtarmaları gerekecektir. Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High filminin yönetmeni ise Elsa Garagarza’dır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap