Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret izle

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain Highyaz tatili filmi son derece etkili ailecek kahkahayla gülünüp izlenebilecek animasyon filmlerinden birisidir. Film animasyon filmi olmasına rağmen sadece çocuklara değil her yaşa hitap edebilecek kalitede bir filmdir. Hotel Transilvanya 1 de canavarların insanlardan uzakta rahatça yaşamlarını sürdürmeleri ve Drakulanın kızının doğum gününü kutlamak için arkadaşlarını toplayarak kızına otelde sürpriz yapması fakat bir insanın Mavise aşık olmasıyla gecenin bozulması üzerine gelişen olaylardan oluşur.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret izle

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain Highyaz tatili filmi son derece etkili ailecek kahkahayla gülünüp izlenebilecek animasyon filmlerinden birisidir. Film animasyon filmi olmasına rağmen sadece çocuklara değil her yaşa hitap edebilecek kalitede bir filmdir. Hotel Transilvanya 1 de canavarların insanlardan uzakta rahatça yaşamlarını sürdürmeleri ve Drakulanın kızının doğum gününü kutlamak için arkadaşlarını toplayarak kızına otelde sürpriz yapması fakat bir insanın Mavise aşık olmasıyla gecenin bozulması üzerine gelişen olaylardan oluşur. İlk bölümde canavarlarla insanlar karşı karşıya gelmişken Hotel Transilvanya 2 de insanlarla canavarlar arasında bir uzlaşma söz konusudur.

Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret izle

Hatta Drakula yarı insan yarı vampir olan torununu yetiştirmeye çalışır. Serinin devamı niteliğinde olan Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain HighYaz Tatilinde Mavis artık otelden sıkılan ve tatile ihtiyacı olan babası Drakulaya sürpriz yaparak aile gemisi ayarlar. Dracula’nın arkadaşları da tatile katılmak ister. Canavarlar egzotik geziler ve gemide sunulan tüm eğlencelerden yararlanırlar. Dracula’nın geminin kaptanına aşık olması başta kızı Mavis’i ve Drakulanın arkadaşlarını şaşırtır. Film son derece esprili izlerken kahkaha tufanına tutulacağınız sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap edebilen bir filmdir. Yer yer aşırı komik olan film ince esprileriyle insanı düşündürebilen aynı zamanda güldürebilen türden. Genndy Tartakovsky’nin yönetmenliğini yaptığı Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain HighYaz Tatilinde filmi 2018 ABD yapımı olup 13 Temmuz 2018 de izleyicilerle de buluşacaktır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Lego DC Super Hero Girls: Brain Drain

  Yayın Tarihi:

  25 Temmuz 2017

  Senaryo:

  Jeremy Adams, James Krieg, John Ostrander, John Byrne, Arnold Drake, Bob Rozakis, Jose Delbo, Marv Wolfman, George Pérez, Bob Haney, Paul Dini, Bruce Timm, Mike W. Barr, Jim Aparo, Jack Kirby, Jerry Siegel, Joe Shuster, William Moulton Marston, Roy Thomas, Todd McFarlane

  Ödüller:

  1 ödül

  Resimler

  "Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle İndirmeden Online Full Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap