Küçülen Hayatlar izle Yabancı Film Full HD
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (240)
5,9 IMDB Puanı 1,925 Görüntülenme

Küçülen Hayatlar izle Yabancı Film Full HD

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Alexander Payne

Oyuncular:

Matt Damon , Christoph Waltz , Kristen Wiig , Hong Chau , Jason Sudeikis

Reklamı Geç
30


Küçülen Hayatlar izle, Küçülen Hayatlar full hd izle, Dünya nüfusu çok hızlı bir şekilde artış göstermek de ve buna bağlı olarak da dünyada kaynak tüketimi olağan üstü seviyelere ulaşmaktadır. Bunun için her ülke de çalışmalar sürerken, güzel haber Norveç’den gelir. Norveçli bilim adamları insanları çok daha küçük bedenler haline getirebilmektedir. Böylece kaynak tüketimi de azalacak ve buna bağlı olarak birçok sorunda kendiliğinden çözülmüş olacaktı. Küçültülmüş olan bu insanların hayatları çok daha anlamlı ve güzel olmuştur. Bu güzellikten tatmak isteyen Audrey ve Paul çifti de kendilerini küçülttürmek ister. Küçülen bedenleri ile birlikte hayatları çok daha farklı olmuştur. Yeni insanlar ile tanışma fırsatı bulacaklar ve farklı maceralar yaşayacaklardır.

Küçülen hayatlar filminin oyuncu kadrosunda da önemli isimler bulunmakta. Matt Damon , Christoph Waltz , Kristen Wiig , Hong Chau , Jason Sudeikis gibi isimlerin bulunduğu bu yapıtın en dikkat çeken ismi ise, Alexander Payne. Bu isim filmin senaryosunu yazmış ve aynı zamanda yönetmenliğini de yapmıştır. Yapımcılığını da üstlenen kişi bu isimdir. Yapımcılığı Megan Ellison ismi ile birlikte üstlenirken, Jim Taylor ismi de senaristlerden bir diğeridir.
2018’in ilk filmlerinden olacak olan Küçülen hayatlar filmi, 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek. Dram ve komedi dalında ki bu film, IMDB’den kullanıcılar tarafından 5.9 puan aldı. Yalnız film yayınlanmadığı için bu oran gerçekçi değildir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap