Kapalak Kızı İzle Türkçe Dublaj Full HD
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (45)
927 Görüntülenme

Kapalak Kızı İzle Türkçe Dublaj Full HD

Kapalak Kızı filmi sansürsüz Full HD tek parça izle, Kapalak Kızı filmi direk tek parça izle Kapalak Kızı gerçek bir hikayeden uyarlanan ve izleyicileri derinden etkileyecek bir olay örgüsüne sahip olan kaliteli bir yapımdır. Köy okullarından birinde genç ve güzel bir kadın hademelik yapmaktadır. Bu genç kadının ise sevdiği biri vardır ve bu genç çocuk askerdedir. Genç kadın sevgilisinin askerden dönmesini büyük bir heyecan ile beklemektedir. Fakat günlerden bir gün okul müdürü işlerin uzadığını ve okulda biraz daha kalması gerektiğini genç hademeye söyler. Okuldaki herkes dağıldıktan sonra ise okul müdürü tarafından genç kız tecavüze uğrar. Bu korkunç olaydan sonra genç kızın psikolojisi bozulur ve büyük bir karamsarlığın içerisine düşer.

Reklamı Geç
30


Kapalak Kızı filmi sansürsüz Full HD tek parça izle, Kapalak Kızı filmi direk tek parça izle Kapalak Kızı gerçek bir hikayeden uyarlanan ve izleyicileri derinden etkileyecek bir olay örgüsüne sahip olan kaliteli bir yapımdır. Köy okullarından birinde genç ve güzel bir kadın hademelik yapmaktadır. Bu genç kadının ise sevdiği biri vardır ve bu genç çocuk askerdedir. Genç kadın sevgilisinin askerden dönmesini büyük bir heyecan ile beklemektedir. Fakat günlerden bir gün okul müdürü işlerin uzadığını ve okulda biraz daha kalması gerektiğini genç hademeye söyler. Okuldaki herkes dağıldıktan sonra ise okul müdürü tarafından genç kız tecavüze uğrar. Bu korkunç olaydan sonra genç kızın psikolojisi bozulur ve büyük bir karamsarlığın içerisine düşer. Bu durumdan ise hiç kimseye bahsedememektedir. Ruhsal olarak oldukça kötü hisseden genç kadın intihar eder. Genç kızın annesi ise olanları öğrenir ve okul müdüründen intikam almaya karar verir. Bu nedenle de okul müdürüne bir büyü yaptırır. Fakat annenin hesaba katmadığı bir şey vardır. Büyü okul müdürüne değil kendi kızını etkilemiştir. Olan olaylardan sonra ise okul müdürü, okul duvarlarında genç kadını görmeye başlar.
Kapalak kızı korku türünde oldukça etkileyici bir yapımdır ve izleyiciler merak içerisinde olacakları beklemektedir. Yerli bir yapım olan filmin vizyon tarihi ise 13 Temmuz 2018’dir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ramazan Özer ve Fatih Gürler bulunmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Can Yavuz, Arifhan Durmuş bulunmaktadır. Filmkomedi.com ekibi keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap