Kaçış Planı 2: Hades seansları izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Kaçış Planı 2: Hades seansları izle

Usta oyuncu kadrosundan oluşan filmde Başrolde SylvesterStallone(Ray Breslin) ve DaveBautista yer almaktadır. Aksiyon filmlerinin vaz geçilmez ismi olanSylvesterStallone gerilim ve aksiyon dolu bir filmde tekrar kaşımızda.Sylvester’le beraber güçlü bir isim olan Dave’yi de "Galaksinin Koruyucuları" serisinin Drax'ı olarak tanıyoruz. Kaçış Planı 2, 2018 yapımı olan Steven C. Miller’in yönetmenliğinde yapılan bir filmdir. ABD yapımı olan filmde HuangXiaoming, JaimeKing, JesseMetcalfe, WesChatham, Lydia Hull, TitusWelliver ve Curtis Jackson’ da kadroyu tamamlayan diğer önemli isimlerden. Daha önce 2013 de çekilen film yeni serisiyle karşımızda. Gerilim dolu filmin senaryo yazarlığında ise Miles Chapman’ı görmekteyiz.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Kaçış Planı 2: Hades seansları izle

Usta oyuncu kadrosundan oluşan filmde Başrolde SylvesterStallone(Ray Breslin) ve DaveBautista yer almaktadır. Aksiyon filmlerinin vaz geçilmez ismi olanSylvesterStallone gerilim ve aksiyon dolu bir filmde tekrar kaşımızda.Sylvester’le beraber güçlü bir isim olan Dave’yi de “Galaksinin Koruyucuları” serisinin Drax’ı olarak tanıyoruz. Kaçış Planı 2, 2018 yapımı olan Steven C. Miller’in yönetmenliğinde yapılan bir filmdir. ABD yapımı olan filmde HuangXiaoming, JaimeKing, JesseMetcalfe, WesChatham, Lydia Hull, TitusWelliver ve Curtis Jackson’ da kadroyu tamamlayan diğer önemli isimlerden. Daha önce 2013 de çekilen film yeni serisiyle karşımızda. Gerilim dolu filmin senaryo yazarlığında ise Miles Chapman’ı görmekteyiz.

Kaçış Planı 2: Hades seansları izle

3 yıl yüksek güvenlikli bir hapishanede tutulduktan sonra kaçan Ray Breslin, tekrar güçlü bir ekip kurar. Ekinde olan dövüş ustası Shu daha sonra kaybolur. Shu, bilgisayarla çalışan tekno- terör olarak bilen Hadeslabirentinde kaybolur. Ray’ınShu’yu kurtarması için yüksek güvenlikli hapishaneye girip takım arkadaşlarını serbest kalmasını sağlamalıdır. Onları canlı bir şekilde oradan çıkarmaktan başka çaresi olmayan Ray planlar kurar. Dünyanın en tehlikeli hapishanesinde kaçmayı başaran tekrar oraya dönmekten başka çaresi yoktur. Ray’ın bu çabasını soluksuz bir şekilde izleyeceğimiz filmde gerilim dolu dakikalar film boyu devam etmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar