Journey’s End izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Journey’s End izle

ABD yapımı olan alternatif bir süper kahraman filmi olan Journey's End serisinin ikinci filmi vizyona gireceği günü beklemektedir. İlk filmi ile büyü bir hayran kitlesi kazanan ve büyük bir başarıya imza atan filmin ikincisi güzel sürprizler ile izleyici ile buluşacak. Yönetmenliğini John Wick gibi başarılı yapımların da yönetmenliğini yapmış olan David Leitch üstlenmektedir. Journey's End filminin oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T. J. Miller, ZazieBeetz, Brianna Hildebrand ve JoshBrolin gibi isimler bulunmaktadır.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Journey’s End izle

ABD yapımı olan alternatif bir süper kahraman filmi olan Journey’s End serisinin ikinci filmi vizyona gireceği günü beklemektedir. İlk filmi ile büyü bir hayran kitlesi kazanan ve büyük bir başarıya imza atan filmin ikincisi güzel sürprizler ile izleyici ile buluşacak. Yönetmenliğini John Wick gibi başarılı yapımların da yönetmenliğini yapmış olan David Leitch üstlenmektedir. Journey’s End filminin oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T. J. Miller, ZazieBeetz, Brianna Hildebrand ve JoshBrolin gibi isimler bulunmaktadır.

Journey’s End izle

İlk filmin sonunda belirtilen Cable karakteri ise serinin ikinci filminde kesin olarak izleyiciler ile buluşacaktır. Cabla karakterine hayat verecek oyuncu ise Josh Brolin’dir. Cable karakteri x-men filmlerinden bilinen Sayclobs ve JinGrey klonlarının çocuğudur. Cable bir virüs etkisinde yaşamaktadır. Bu virüs Cable’nin kendini kontrol edebilmesini engellemektedir. Cable ile Deadpoll zaman zaman dost olarak zaman zaman ise düşman olarak karşımıza çıkabilmektedir. Deadpool serinin ikinci filminde yine fazlasıyla maceraya atılıp elinden geleni yapacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap