Wenn Probleme auftreten im Schlafzimmer kann Emotionen hoch laufen. Wenn Sie begonnen haben, zu vermeiden Sex, aus Angst, nicht eine Erektion zu bekommen, kann Ihr Partner beginnen, die Sie nicht mehr, dass sie finden attraktiv. Gefühle verletzt. Paare beginnen, weniger intim fühlen. Groll einschleicht. Sobald Sie in Online-Kauf von Arzneimitteln müssen haben, sollten Sie immer vertrauen diese echte und zuverlässige Apotheke für Potenzpillen und cialis Kaufen schweiz Sie machen sich Sorgen, dass Sie nicht in der Lage, im Bett durchführen können es schwieriger für Sie genau das zu tun zu machen. Angst aus anderen Teilen Ihres Lebens kann auch übergreifen ins Schlafzimmer.Du kanske överväga att ha ett par drinkar för att komma i stämning, men overindulging kan göra det svårare för dig att avsluta akten. Tung alkohol kan störa erektioner, men effekterna är vanligtvis tillfälliga. Den goda nyheten är att måttlig alkoholkonsumtion - en eller två drinkar per dag - kan ha positiva hälsoeffekter som minskar riskerna hjärtsjukdom. Och dessa risker liknar erektil dysfunktion risker. Att kamagra kan ses som en jobbig uppgift. köpa kamagra sverige med tempot ökar och alla som successivt överbelastas, inte konstigt fler och fler män diagnosen erektil dysfunktion. Du har heller ingen anledning att oroa dig för din sekretess medan du njuter av vår utmärkta kunder support och snabba leveranser. Så när du ser var man kan köp kamagra du hittat rätt potensmedel. Din läkare kan rekommendera att du och din partner praxis specifika tekniker för att hjälpa förseningar utlösning. Dessa tekniker kan innebära att identifiera och kontrollera de förnimmelser som leder upp till utlösning och kommunicera för att bromsa eller stoppa stimulans. Andra alternativ är att använda kondom för att minska känslan av penis eller försöker en annan position (t.ex. ligga på rygg) under samlag. Rådgivning eller beteendeterapi kan hjälpa till att minska ångest relaterad till för tidig utlösning.
İlk Öpücük izle Tek Parça 2017
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (7)
1,282 Görüntülenme

İlk Öpücük izle Tek Parça 2017 izle

(2017 - Türkiye)


İlk Öpücük izle, İlk Öpücük tek parça izle, Bahar genç bir öğretmendir. Ayrıca çok güzel bir genç kızdır. Küçük bir ilçede öğretmenlik görevini yapan Bahar’ın bir sıkıntısı vardır. Bu sıkıntısı bir kazadan dolayı olmuştur. Yaşadığı bu hafıza sorunundan dolayı hayatı çok zorlaşan Bahar, bu duruma bir şekilde alışmıştır. Alışmasında onu çok seven ailesi d büyük bir rol oynamıştır. Her sabah gözlerini açarken iki sene öncesine gider; ama ailesi ona bu duruma yaşatmamak için farklı bir dünya kurarlar ona. Bu dünya sahtedir; ama onların umrunda değildir. Çünkü abisi ve babası Bahar’ın üzülmesini hiç istememektedir. Bu sırada köyün havalı gençlerinden olan Hakan çapkın mı çapkın yakışıklı bir gençtir. Bir gün Bahar’ı görmesi ile aşk nedir öğrenir ve ona her gün aşklarını anlatmak zorundadır. Her gün sevdiği kızı kendine tekrardan anlatan Hakan’ın bu çabası ne kadar sürecektir?

Güzel bir senaryoya sahip olan İlk öpücük izle filmi, Murat Yıldırım gibi en iyi erkek oyuncuları arasında gösterilen bir oyuncuya sahiptir. Murat’a eşlik eden ve Bahar rolünü oynayan ise güzel yıldız Özge Gürel’dir. Özge Gürel bir zamanlar tv dünyasını kasıp kavuran Kiraz Mevsimin de kendine birçok hayran edinmişti. Filmin diğer oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Cezmi Baskın, Hayrettin Karaoğuz ve Beyti Engin gibi ünlü isimleri görmekteyiz. Murat Onbul ismi ise filmin yönetmenlik koltuğunda ki isim.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "İlk Öpücük izle Tek Parça 2017" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap