Wenn Probleme auftreten im Schlafzimmer kann Emotionen hoch laufen. Wenn Sie begonnen haben, zu vermeiden Sex, aus Angst, nicht eine Erektion zu bekommen, kann Ihr Partner beginnen, die Sie nicht mehr, dass sie finden attraktiv. Gefühle verletzt. Paare beginnen, weniger intim fühlen. Groll einschleicht. Sobald Sie in den Kauf Pillen online benötigen haben, sollten Sie immer vertrauen diese echte und zuverlässige Apotheke für Potenzpillen https://allepotenzmittel.com/ und priligy Bestellen apotheke Sie machen sich Sorgen, dass Sie nicht in der Lage, im Bett durchführen können es schwieriger für Sie genau das zu tun zu machen. Angst aus anderen Teilen Ihres Lebens kann auch übergreifen ins Schlafzimmer.Du kanske överväga att ha ett par drinkar för att komma i stämning, men overindulging kan göra det svårare för dig att avsluta akten. Tung alkohol kan störa erektioner, men effekterna är vanligtvis tillfälliga. Den goda nyheten är att måttlig alkoholkonsumtion - en eller två drinkar per dag - kan ha positiva hälsoeffekter som minskar riskerna hjärtsjukdom. Och dessa risker liknar erektil dysfunktion risker. Att kamagra kan ses som en jobbig uppgift. köp kamagra stockholm med tempot ökar och alla som successivt överbelastas, inte konstigt fler och fler män diagnosen erektil dysfunktion. Du har heller ingen anledning att oroa dig för din sekretess medan du njuter av vår utmärkta kunder support och snabba leveranser. Så när du ser var man kan köpa kamagra du hittat rätt potensmedel. Din läkare kan rekommendera att du och din partner praxis specifika tekniker för att hjälpa förseningar utlösning. Dessa tekniker kan innebära att identifiera och kontrollera de förnimmelser som leder upp till utlösning och kommunicera för att bromsa eller stoppa stimulans. Andra alternativ är att använda kondom för att minska känslan av penis eller försöker en annan position (t.ex. ligga på rygg) under samlag. Rådgivning eller beteendeterapi kan hjälpa till att minska ångest relaterad till för tidig utlösning.
Gölge Film izle 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
712 Görüntülenme

Gölge Film izle 2016 izle

(2016-Türkiye)

Gölge 2016 izle

Türk sineması olarak komedi ve korku filmlerinde oldukça iyi olduğumuzu söyleyebiliriz(tabi ülkemiz sınırları içerisinde değerlendirme yapıyorum). 2016 yılının korku filmlerinden bir tanesi de Gölge filmidir. Tarık ve Gülay ikilisi birbirini seven eşlerdir. Evliliklerinde büyük denilebilecek problemlerde yoktur. Sadece, Gülay kafasına göre iş bulamadığı için sıkıntı çekmektedir.


Gülay’ın iş konusunda yüzü gülmezken eşi Tarık’ın işleri ise yolundadır. Bir şirkette editörlük yapan Tarık, yeni bir iş anlaşması yapmayı başarmıştır. Bu iş anlaşması sonucunda Tarık, bir kutlamaya gider. Eşi onunla gelmez ve evde kalır. Bu esnada Gülay hastalanacaktır ve hastalığının sebebi de çözülemeyecektir. Teşhisi konulamayan garip bir hastalığa yakalanan Gülay, bir gün kendiliğinden iyileşecektir.

Gölge Filmi izle

Tıpın çaresiz kaldığı bu hastalığın kendiliğinden geçmesi mantıksızdır; ama Tarık için önemli olan Gülay’ın tekrar hayata dönmesidir. Gülay, kendine geldikten sonra birçok konuda değişmiştir. Bu kocasını her geçen gün daha fazla şaşırtacaktır. Yeni bir kişi gelmişçesine değişen Gülay’ın bu değişimi herkesin dikkatini çekecektir. Artık iyi bir insan olmayan Gülay, neden değişmiştir ve eşi bu durumda ne yapacaktır? Hep beraber bu soruların cevaplarını filmde göreceğiz.


Burak Donay’ın yönettiği Gölge filminin oyuncuları ise, Deniz Gönen Türkcan, Şenol İpek, Erol Koçan, Yüksel Molla, Funda Dönmez’dir. 2016 yılının son korku filmlerinden olan Gölge filmini sitemiz üzerinden tek parça ve 720p hd kalitesinde hızlı olarak izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Gölge Film izle 2016" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap