El cuaderno de Sara izle İndirmeden Online Full Seyret
4.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.1 /10 (16)
6,0 IMDB Puanı 26 Görüntülenme

El cuaderno de Sara izle İndirmeden Online Full Seyret izle

Mary Stuart, bebekliğinden beridir İskoçya Kraliçesi ünvanını taşımaktadır. Altı yaşında da Fransa Prensi Francis ile nişanlanmıştır. Küçük yaşta büyük yükler altına girmek zorunda kalan Mary her dönemde ölüm tehlikesi altındadır. Bu sebepten ötürü Francis ile evlenene kadar olan zaman dilimini bir manastırda korunarak geçirmiştir. On altı yaşına geldiğinde ise evlilik gerçekleşmiştir.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


El cuaderno de Sara izle

Mary Stuart, bebekliğinden beridir İskoçya Kraliçesi ünvanını taşımaktadır. Altı yaşında da Fransa Prensi Francis ile nişanlanmıştır. Küçük yaşta büyük yükler altına girmek zorunda kalan Mary her dönemde ölüm tehlikesi altındadır. Bu sebepten ötürü Francis ile evlenene kadar olan zaman dilimini bir manastırda korunarak geçirmiştir. On altı yaşına geldiğinde ise evlilik gerçekleşmiştir. İskoçya ve Fransa ittifakı için gerekli olan evlilik Mary’ e pek de hayır getirmez. Aradan çok zaman geçmeden Francis, bir kulak problemi yüzünden hayata veda eder. Fransa’ da onu koruyan hiçbir şey kalmayınca Mary gizlice yuvası olarak gördüğü İskoçya’ ya kaçar. Mary bu kaçıştan çok umutludur. Fakat orda da işler pek istediği gibi gitmez. O dönemde İngiltere ve İskoçya’yı Mary’ nin de kuzeni olan Kraliçe Elizabeth yönetmektedir.

El cuaderno de Sara izle

Elizabeth, Mary’ nin geri dönmesini kendi açısından risk olarak görmektedir. Artık her şey bu iki kadın arasında yaşanacaktır fakat yaşananlardan etkilenen tarih olacaktır.
Mary Stuart’ ın hayatının anlatıldığı, dönem filmi olan yapım, 9 Kasım 2018’ de seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda JosieRourke oturmaktadır. İskoç Kraliçesi’ nin dramatik hayatını senaryoya uyarlayan isimse Michael Hirst’tir. YapımcılığınıTim Bevan ve EricFellner’ in üstlendiği filmin başrol oyuncuları; SaoirseRonan (Mary Stuart rolüyle) ve MargotRobbie’ den (Kraliçe Elizaeth rolüyle) oluşmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar