Dark Beacon – Karanlık Fener izle Full HD Tek Parça
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (105)
3.1 IMDB Puanı 7,219 Görüntülenme

Dark Beacon – Karanlık Fener izle Full HD Tek Parça

()
Dark Beacon - Karanlık Fener direk full hd izle, Dark Beacon - Karanlık Fener tek parça 1080p sansürsüz izle, 2017 yılı yapımı korku filmleri arasında yer alan Dark Beacon - Karanlık Fener filmi son zamanların korku ve gerilim türlerinde izleyenlerin tüylerini ürperten filmlerden bir tanesi olarak göz önüne çıkmaktadır. Filmde anlatılan konu ise bir adamın yaşadıklarıdır. Tuhaf hikayede, bir adamın iki sevgilisi vardır. İkisini de baştan çıkarmayı başaran adam, olayların bu noktaya varacağını hiç hesaba katmamıştır. Birisinin yaşı 20 yaşlarındadır. Diğeri ise 25 yaşında bir kadındır. İkisini de parmağının ucunda oynatan bu adama aşık olurlar ancak adam günün birinde ormanda kaybolur. Bunun üzerine kızlar sevdikleri adamı bulabilmek için ormanda onu aramaya başlarlar. Ancak ikisi de deniz fenerinin bulunduğu yerin karşısında bulunan bina içerisinde mahsur kalırlar. Binanın karşısında deniz, arkasında ise orman vardır. Her iki tarafa gitmeleri de mümkün değildir. Buradan nasıl kurtulacaklarının hesabını yapmaya başlayan kızların karşısına ise korkunç bir gerçek ortaya çıkacaktır. Onları umutsuzluğa götüren bu yolda bir anne cinnet geçirmiş ve kızlarını yıllardır aramaktadır. Bu esrarengiz olayın sonunda kurtulabilecek olacak mıdır izleyip göreceğiz.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Dark Beacon – Karanlık Fener izle

Dark Beacon – Karanlık Fener direk full hd izle, Dark Beacon – Karanlık Fener tek parça 1080p sansürsüz izle, 2017 yılı yapımı korku filmleri arasında yer alan Dark Beacon – Karanlık Fener filmi son zamanların korku ve gerilim türlerinde izleyenlerin tüylerini ürperten filmlerden bir tanesi olarak göz önüne çıkmaktadır. Filmde anlatılan konu ise bir adamın yaşadıklarıdır. Tuhaf hikayede, bir adamın iki sevgilisi vardır. İkisini de baştan çıkarmayı başaran adam, olayların bu noktaya varacağını hiç hesaba katmamıştır. Birisinin yaşı 20 yaşlarındadır. Diğeri ise 25 yaşında bir kadındır. İkisini de parmağının ucunda oynatan bu adama aşık olurlar ancak adam günün birinde ormanda kaybolur. Bunun üzerine kızlar sevdikleri adamı bulabilmek için ormanda onu aramaya başlarlar. Ancak ikisi de deniz fenerinin bulunduğu yerin karşısında bulunan bina içerisinde mahsur kalırlar. Binanın karşısında deniz, arkasında ise orman vardır. Her iki tarafa gitmeleri de mümkün değildir. Buradan nasıl kurtulacaklarının hesabını yapmaya başlayan kızların karşısına ise korkunç bir gerçek ortaya çıkacaktır. Onları umutsuzluğa götüren bu yolda bir anne cinnet geçirmiş ve kızlarını yıllardır aramaktadır. Bu esrarengiz olayın sonunda kurtulabilecek olacak mıdır izleyip göreceğiz.

Dark Beacon – Karanlık Fener Direk İzle

Dark Beacon – Karanlık Fener filminin oyuncu kadrosunda ise April Pearson, Jon Campling, Lynne Anne Rodgers gibi oyuncular yer almaktadır. Filmin yönetmeni ise Coz Greenop’tur. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar