Daha izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (1123)
18,047 Görüntülenme

Daha izle izle

Daha filmi 11 Ocak 2018 tarihinde beyazperdede gösterime girmiştir. Film Hakan Günday’ın aynı isimli adlı romanından uyarlanmıştır. Filmin senaristleri arasında Hakan Günday ile birlikte Onur Saylak ve Doğu Yaşar Akal yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Onur Saylak yer almaktadır. Daha izle filminin başrol oyuncuları başta Leyla ile Mecnun dizisinin İskender babası Ahmet Mümtaz Taylan olmak üzere Hayat Van Eck, Turgut Tunçalp, Tuba Büyüküstün gibi isimler yer almaktadır.
Daha İzle Full HD
Daha filmi Hakan Günday’ın romanından uyarlanan bir filmdir. Hakan Günday yine aynı şekilde filmin de senaristleri arasında yer almaktadır. Filmde Gaza adlı bir gencin hayat hikâyesi anlatılmaktadır. Gaza 14 yaşında ergenliğinin başlarında bulunan bir gençtir. Onun hayali yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılıp büyük şehirde eğitim hayatına devam etmektedir. Gaza’nın hayali buyken babası ona başka bir hayat sunmaktadır.
Daha İzle Tek Parça 720P izle
Babası bir insan kaçakçısıdır. Gaza’ya da kaçırdıkları göçmenlerin başında durması görevini verir. Gaza bir süre sonra seçim yapmak zorunda olduğunu düşünmeye başlar. Onun seçimi ya babası gibi olup onun sunduğu bu hayatı yaşamaktadır ya da başlarında durduğu göçmenler gibi o da kaçıp gidecektir. Daha izle filmi boyunca Gaza’nın bu ikilemi arasında gidip gelerek onun yaşadığı zorlu hayat mücadelesine sahne oluruz. Eleştirmenler Gaza’nın bu hayatı için bir büyüme hezeyanı ifadesini kullanmıştır.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap