Cumpolsion  izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (11)
46 Görüntülenme

Cumpolsion izle Full HD Tek Parça izle

14 Aralık 2018 de vizyona girmiş olan film bilim kurgu ve macera severlerin gözdesi olabilmeyi başarabilmiştir. Dünyanın yok oluşunu bununla birlikte insanların hayatta kalış mücadelelerini muazzam şekilde işleyen film izlenmeye değer filmler kategorisine alınası bir filmdir. Medeniyeti adeta insanlığı dahi yok eden savaşların, yıkımların, kaos’un ardından uzun bir zaman geçmiştir. Ard arda gelen felaketlerin yanı sıra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak bozulan düzen asla eski haline gelmeyecektir.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Cumpolsion izle

14 Aralık 2018 de vizyona girmiş olan film bilim kurgu ve macera severlerin gözdesi olabilmeyi başarabilmiştir. Dünyanın yok oluşunu bununla birlikte insanların hayatta kalış mücadelelerini muazzam şekilde işleyen film izlenmeye değer filmler kategorisine alınası bir filmdir. Medeniyeti adeta insanlığı dahi yok eden savaşların, yıkımların, kaos’un ardından uzun bir zaman geçmiştir. Ard arda gelen felaketlerin yanı sıra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak bozulan düzen asla eski haline gelmeyecektir. Bundan sonra bambaşka bir yaşam biçimi gelişmiştir.
Şehirler daha da büyümüş inanılmaz şekilde gelişim göstermiştir. Artık yeryüzünde hareket eden devasa şehirlerin varlığı bir tehtit unsuru haline gelmiştir. Bu büyük yürüyen şehirler küçük kasabaları acımasız bir şekilde parçalayarak yok etmektedir.

Cumpolsion izle

Bu şehirler içerisinde birçok alt şehirde barındırmaktadır. Tom Natsworthy devasa büyüklükteki şehirlerden olan Londra’nın alt sınıfına mensuptur. Can güvenliği tehlikede olan Tom Natsworthy mücadeleler vererek hayatına devam etmek zorundadır. Bir de son derece tehlikeli olan Hester Shaw la karşı karşıya gelmesi verdiği mücadeleyi daha da zorlaştırmıştır.
Şaşırtıcı olayların döndüğü filmde bu iki farklı karakter var olan sistemi değiştirmek ve bozulan yapıyı düzeltebilmek adına birbirlerine adım atarak ittifak kurarlar. İzleyicinin beğenisini alabilmeyi başaran filmin oyuncu kadrosunu ise Hera Hilmar, Colin Salmon, Hugo Weaving,Stephen Lang gibi isimler oluşturmuştur. İzleyicinin beğenisine sunulan bilim kurgu macera filmi son derece etkileyici ve izlenmeye değer bir filmdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap