Wenn Probleme auftreten im Schlafzimmer kann Emotionen hoch laufen. Wenn Sie begonnen haben, zu vermeiden Sex, aus Angst, nicht eine Erektion zu bekommen, kann Ihr Partner beginnen, die Sie nicht mehr, dass sie finden attraktiv. Gefühle verletzt. Paare beginnen, weniger intim fühlen. Groll einschleicht. Sobald Sie in Online-Kauf von Arzneimitteln müssen haben, sollten Sie immer vertrauen diese echte und zuverlässige Apotheke für Potenzpillen und cialis rezeptfrei schweiz Sie machen sich Sorgen, dass Sie nicht in der Lage, im Bett durchführen können es schwieriger für Sie genau das zu tun zu machen. Angst aus anderen Teilen Ihres Lebens kann auch übergreifen ins Schlafzimmer.Du kanske överväga att ha ett par drinkar för att komma i stämning, men overindulging kan göra det svårare för dig att avsluta akten. Tung alkohol kan störa erektioner, men effekterna är vanligtvis tillfälliga. Den goda nyheten är att måttlig alkoholkonsumtion - en eller två drinkar per dag - kan ha positiva hälsoeffekter som minskar riskerna hjärtsjukdom. Och dessa risker liknar erektil dysfunktion risker. Att kamagra kan ses som en jobbig uppgift. köp kamagra sverige med tempot ökar och alla som successivt överbelastas, inte konstigt fler och fler män diagnosen erektil dysfunktion. Du har heller ingen anledning att oroa dig för din sekretess medan du njuter av vår utmärkta kunder support och snabba leveranser. Så när du ser var man kan köp kamagra du hittat rätt potensmedel. Din läkare kan rekommendera att du och din partner praxis specifika tekniker för att hjälpa förseningar utlösning. Dessa tekniker kan innebära att identifiera och kontrollera de förnimmelser som leder upp till utlösning och kommunicera för att bromsa eller stoppa stimulans. Andra alternativ är att använda kondom för att minska känslan av penis eller försöker en annan position (t.ex. ligga på rygg) under samlag. Rådgivning eller beteendeterapi kan hjälpa till att minska ångest relaterad till för tidig utlösning.
Canavarın Çağrısı izle
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (52)
7.7 IMDB Puanı 530 Görüntülenme

Canavarın Çağrısı izle Tükrçe Dublaj, Canavarın Çağrısı izle Full HD, Filmde küçük bir çocuğun hayal dünyası anlatılmakta, 12 yaşındaki Conor canavarlar ve perilerin olduğu bir dünya da kendini bulur. Küçük çocuğun bir çok sorumluluğu vardır. 12 yaşında olmasına rağmen hasta annesiyle ilgilenir. Bu sırada birçok zorlukla mücadele eden küçük çocuk huzursuz anneannesiyle de baş etmek zorunda kalacaktır. Conor’un babası ise onlardan çok uzak bir yere yerleşmiş ailesiyle bağları iyice kopmuştur. Bütün bunlar olurken eğitim hayatında ise büyük problemleri de vardır. Eğitim gördüğü yerde zorba çocuklar onun okula gitme hevesini kırmış ve okulu sevmemeye başlamıştır. Bu derece zor bir hayatı olan Conor gece tam uykuya dalacakken penceresinden yükselen bir ağaç onun hayatını değiştirecektir. Onun anlattığı hikayelerle kendi hikayesini birleştiren Conor fantastik bir dünyanın yolculuğuna çıkacaktır.

2016 ABD ve İspanya yapıtı olan film de içerik bakımından Dram, Fantastik gibi konular işlenmiştir. IMDB den 7.7 gibi çok iyi bir puan alan Canavarın Çağrısı filmi izleyenlerini sürükleyici bir yolculuğa çıkarır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Juan Antonio Bayona ismini görüyoruz. Başarılı yönetmeni şu filmlerinden de hatırlayabiliriz; Mis vacaciones, Diminutos del calvario, El hombre Esponja, Sonorama, 10 años con Camela, Lo echamos a suertes, Tierra de Hevia, Yetimhane, Jurassic World: Yikilmis Krallik gibi yapıtlarla da isminden söz ettiren ünlü yönetmen şimdilerde ise Canavarın Çağrısı filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap