Bir Torba Bilye izle Full HD Tek Parça
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (61)
750 Görüntülenme

Bir Torba Bilye izle Full HD Tek Parça

Yönetmen:

Christian Duguay

Oyuncular:

Christian Clavier, Elsa Zylberstein, Patrick Bruel, César Domboy, Kev Adams
Bir Torba Bİlye direk izle, Bir Torba Bilye sansürsüz izle Almanya Adolf Hitler komutasındayken 2. Dünya Savaşında dünyaya hükmedebilir bir güç elde etmiştir. Farklı stratejiler ve başarılı savaş anlayışlarıyla dünyadaki birçok başarılı devlet adamını dize getirmeyi başaran Alman ordusu, Fransa'yı da ele geçirmiştir. Acımasızlığıyla kendine karşı gelen herkesi öldürmekten asla çekinmemiştir. Bu durumunda Almanya büyük bir güç haline gelmiş ve Fransa'da yaşayan herkese de büyük eziyetler çektirerek Fransa halkını ezmekten asla kaçınmamıştır. Bu durumdan etkilenen, 2. Dünya savaşı sırasında evleri bombalanan Jo ve Maurice, bu durum sonrasında evsiz kalmışlardır. Anne ve babalarının nerede, nasıl olduklarından hiçbir şekilde haberleri olmayan bu iki kardeş, hayatta kalabilmek için yollara düşmüşler ve bir takım zorluklar yaşamışlardır.

Reklamı Geç
30


Bir Torba Bİlye direk izle, Bir Torba Bilye sansürsüz izle Almanya Adolf Hitler komutasındayken 2. Dünya Savaşında dünyaya hükmedebilir bir güç elde etmiştir. Farklı stratejiler ve başarılı savaş anlayışlarıyla dünyadaki birçok başarılı devlet adamını dize getirmeyi başaran Alman ordusu, Fransa’yı da ele geçirmiştir. Acımasızlığıyla kendine karşı gelen herkesi öldürmekten asla çekinmemiştir. Bu durumunda Almanya büyük bir güç haline gelmiş ve Fransa’da yaşayan herkese de büyük eziyetler çektirerek Fransa halkını ezmekten asla kaçınmamıştır. Bu durumdan etkilenen, 2. Dünya savaşı sırasında evleri bombalanan Jo ve Maurice, bu durum sonrasında evsiz kalmışlardır. Anne ve babalarının nerede, nasıl olduklarından hiçbir şekilde haberleri olmayan bu iki kardeş, hayatta kalabilmek için yollara düşmüşler ve bir takım zorluklar yaşamışlardır.
Bir Torba Bilye filmi, 2. Dünya Savaşı’nın gerçek yüzünü ortaya koyan başarılı bir film olmuştur. Birçok ödül sahibi olan Bir Torba Bilye filminin yönetmen koltuğunda oturan Christian Duguay yönetmenliğini yaptığı bu film ile 9.1 Milyon USD gişe yaparak büyük bir başarı elde etmiştir. IMDB puanı 7.3 olan filmin müzikleri de kendisi kadar dikkat çekmektedir. Armand Amar’ın bestelediği müziklerle izleyicilerini daha da etki altına alan filmin oyuncu kadrosunda ise oldukça yetenekli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Patrick Bruel, Dorian Le Clech, Batyste Fleurial gibi genç yüzleri de kadrosunda barındıran bu başarılı film, 15 Ocak 2017 tarihinde beyaz perde de boy göstererek herksin beğenisini kazanmayı başardı. Şuan hala birçok film sitesinde izleyebilecek olduğunuz filmi sitemiz aracılığıyla da izleyebilirsiniz. Filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap