The Hitman’s Bodyguard izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
55 Görüntülenme

The Hitman’s Bodyguard izle

(2017-ABD)

Yönetmen:

Patrick Hughes

Oyuncular:

Ryan Reynolds , Samuel L. Jackson , Salma Hayek , Gary Oldman , Élodie Yung
Belalı tanık izle, belalı tanık Türkçe alt yazılı izle, aksiyon türünde başarılı yapıtlar arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak aksiyon severler tarafından takip edilmekte ve ilk tercihler arasında yer almaktadır. Filmde konu olarak, bir güvenlik görevlisinin başından geçenler ele alınmaktadır. Başarılı bir özel güvenlik olan adam, Michael adında yeni bir müşteriyle tanışır. Bu adam dünya çapında ün kazanmış bir tetikçidir.
1 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30

The Hitman’s Bodyguard izle

Belalı tanık izle, belalı tanık Türkçe alt yazılı izle, aksiyon türünde başarılı yapıtlar arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak aksiyon severler tarafından takip edilmekte ve ilk tercihler arasında yer almaktadır. Filmde konu olarak, bir güvenlik görevlisinin başından geçenler ele alınmaktadır. Başarılı bir özel güvenlik olan adam, Michael adında yeni bir müşteriyle tanışır. Bu adam dünya çapında ün kazanmış bir tetikçidir. Aynı zamanda yaptığı suçlar nedeniyle de Uluslararası Adalet Divanı’nda yargılanacaktır. Ünlü tetikçi, yargı sürecinden önce özel güvenlik görevlisinden yardım istemiştir. Ancak güvenlik görevlisi bu konuda ilk zamanlar düşünceli olmasına rağmen, son olarak yardım etme kararına varmıştır.

The Hitman’s Bodyguard izle

Belalı tanık, aksiyon dolu dakikaları izleyenlerine sunmaktadır. Ünlü tetikçinin teklifini kabul eden adam, aynı zamanda büyük bir işin de altına girmiştir. Fakat halen bu durumun farkında değildir. Yaptığı işte başarılı olmayı amaçlayan özel güvenlik, her ne olursa olsun tetikçiye yardım etme çabası içine girmiştir. Bu süreçte güçlerini birleştiren ikili, pek çok olayla karşılaşacak ve aksiyon dolu sahneler yaşayacaktır. Tetikçiyi koruma görevini üstlenen özel güvenlik, tahmin edemeyeceği olaylara girecektir. Bu birliktelik kısa süre sonra başarıya dönüşecek ve işin içinden sıyrılmalarına sebep olacaktır. Aynı yolda yürüyen bu iki kişi, mesleklerindeki tecrübelerini kullanarak, herkesi alt etmeyi başaracaktır. Sonunda kimin karlı çıkacağı da, izleyenlerde merak uyandırmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Hitman’s Bodyguard izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap