Avangers Infinity War izle Türkçe Dublaj Full HD
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (160)
3,923 Görüntülenme

Avangers Infinity War izle Türkçe Dublaj Full HD

(2018-ABD)

Yönetmen:

Joe Russo, Anthony Russo

Oyuncular:

Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30

Avangers Infinity War

Anthony ve Joe Russo’nun açıkladıklarına göre Marvel Sinematik Evreni’nin şimdiye kadar en büyük savaşını konu edinen Avengers War’da 67 kahraman izleyicilerinin karşısına çıkacaktır. Sonsuzluk taşları. Kainatı bir birine bağlaması ile Marvel’a çok ciddi bir başarı sağlayan sonsuzluk taşlarının üzerinde durulacağı Avengers: Infinity War filmleri olumlu tepkiler ile karşılanmaktadır.

Çoğu karakterlerin öyküsünün tamamlanacağı Infinity Wars’ın yapım sürecinde 67 karaktere yer verilerek film kurgu ve konu bakımından izleyicilerinin karşısına çıkmaktadır. Alanında uzun süre unutulmazlar listesine girecek olan bu film ile izleyiciler yeni bir soluk kazanmış olmaktadır.

67 karaktere yer verildiğini belirten yönetmenin açıklamasına göre izleyiciler sürprizler ile karşı karşıya gelecek ve her daim filmin unutulmaz kurgusu ve senaryosu ile karşılaşmaktadır. Konsept olarak dünyanın ender rastlandığı bir yapıma imza atan bu film ile izleyiciler hayal kırıklığına uğramayacağı gibi çok memnun bir şekilde yerlerinden ayrılacaklardır.

Dünyanın şu ana kadar gördüğü en büyük tehdidi durdurmak için bir araya gelen Marvel kahramanlarından oluşan bir konsept ile karşınıza çıkmaktadır.

Avangers Infinity War Full HD izle

Alanında uzman senaristi ve uzman yönetmeni ile birbirinden yetenekli oyunculardan oluşan Avangers Infinity War filmi uzun süre akıllarda yer almaya devam edecektir. Dünyada görünen büyük bir tehdit karşısında hareket eden kahramanlar ile konusunda iddialı olan bu yapıt izleyicilerinin karşısına çıkarken de sonra da büyük bir beğeniye imza atmıştır.

Bir önceki yazımız olan Maze Runner 3 The Death Cure izle Türkçe Dublaj başlıklı filmimizde Maze Runner 3 The Death Cure filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Avangers Infinity War izle Türkçe Dublaj Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap