arizona izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (5848)
156,214 Görüntülenme

arizona izle izle

arizona filmi 2017 yılında izleyiciyle buluşmuştur. Film içerisinde birbirinden bol macera ve komedi yer almaktadır. Film Amerika Birleşik Devletleri yapımı komedi türünde bir eserdir. Filmin tahmini süresi 1 saat 25 dakika sürmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda adını Pislik, Kicking & Screaming, Local Hero gibi filmlerde gördüğümüz Jonathon Watson yer almaktadır. Filmin senaryosu ise Luke Del Tredici tarafından yazılmaktadır. Filmin başrol oyuncuları arasında Yaratık, Ak Kuyruklu Geyik, Cadılar Bayramı, Dayveon, Vice Principals ve Yaratık: Covenant filmlerinden tanıdığımız Danny McBride ile beraber Black Mirror, Aşıklar Şehri, The Last Tycoon, Kayıp Umutlar, Men, Women & Children, Kill The Messenger, Poltergeist: Kötü Ruh filmlerinden tanıdığımız Rosemarie DeWitt yer almaktadır. Filmin diğer oyuncu kadrosu ise Luke Wilson, Elizabeth Gillies, Kaitlin Olson, David Alan Grier, Cullen Moss, Travis Hammer gibi deneyimli isimlerden oluşmaktadır.
Arizona İzle Full HD
Arizona izle filmi kullanıcılar tarafından perdeye aktarıldığı ilk saatten itibaren yoğun ilgi görmüştür. Film aksiyon, macera ve aşk türünde bir eserdir. Film içerisinde yalnız ve bekâr bir anne olan genç Cassie’nin hayat hikâyesi anlatılmaktadır. Cassie çocuklarıyla ilgilenmeye çalışan bekâr, genç ve güzel bir annedir. Cassie bir yandan annelik yaparken diğer yandan da emlakçılık mesleğini devam ettirmektedir. 2009 yılının emlak krizi içerisinde yer alan Cassie’nin ne yapacağı da merak konusudur.
Arizona İzle Tek Parça 720P izle
Arizona filminde Cassie’nin hâli krizle beraber zora girmiştir. Bu da yetmezmiş gibi sıkıntılı bir müşteri olan Sonny de Cassie’nin hayatına tekrar dâhil olmuştur. Cassie’nin patronuna göz dağı vermek isteyen Cassie patronun karşısına çıkıp onu tehdit ettikten sonra Cassie’yi alıp kaçmıştır.

Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap