Abang Long Fadil 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Abang Long Fadil 2 izle

Vizyon tarihi 6 Nisan 2018 olarak belirlenen film ABD – İspanya ortak yapımıdır. Korku, gerilim ve dramı harmanlayan ‘Abang Long Fadil 2 ülkemizde ‘Karanlık Sır’ olarak gösterilecektir. Filmin yönetmen koltuğunda başarılı isim Syafiq Yusof oturmaktadır. Aynı zamanda Abang Long Fadil 2 nin senaryosunu da yazmıştır. Filmin dağıtımcısının açıklanmıştır.
1 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30

Abang Long Fadil 2 izle

Vizyon tarihi 6 Nisan 2018 olarak belirlenen film ABD – İspanya ortak yapımıdır. Korku, gerilim ve dramı harmanlayan ‘Abang Long Fadil 2 ülkemizde ‘Karanlık Sır’ olarak gösterilecektir. Filmin yönetmen koltuğunda başarılı isim Syafiq Yusof oturmaktadır. Aynı zamanda Abang Long Fadil 2 nin senaryosunu da yazmıştır. Filmin dağıtımcısının açıklanmıştır. . Oyuncu kadrosunda yer alan başlıca isimler de şu şekilde sıralanmıştır: A. Galak,Datuk AC Mizal,Shuib Sepah,Syamsul Yusof,Tania Hudson,Wak Doyok,Zizan Razak,.

Abang Long Fadil 2 izle

Filmde Jack karakterine hayat veren George MacKay, üç küçük kardeşinden ayrılmamak için ne gerekiyorsa yapacak bir ağabey rolündedir. Anneleri hayata veda ettiğinde bunu herkesten gizlemek zorunda kalırlar. Eğer bunu diğer insanlar öğrenirse Billy, Sam ve Jane büyük bir ihtimalle farklı yetimhanelere gönderilecektir. Jack ise buna engel olmak için tüm sorumluluğu kendi omuzlarına almıştır. Fakat birbirlerini çok seven bu dört kardeşin sakladıkları tek şey annelerinin ölümü değildir. Diğer sırları çok daha ölümcül ve tehlikelidir. Anneleri öldükten sonra yalnız yaşadıkları konakta onları bir türlü yalnız bırakmayan şeytani bir varlık bulunmaktadır. Zaman zaman onları korkutan zaman zaman ise hayatlarını tehlikeye atan bu varlıktan kurtulmak ise o kadar kolay olmamaktadır. Dört kardeş artık hem bu varlığa karşı savaş verirken hem de annelerinin ölümünü saklayarak dışarıdan bakıldığında normal bir hayat sürdükleri izlenimini vermeye çalışacaklardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap