1945 izle İndirmeden Online Full Seyret
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (64)
7.4 IMDB Puanı 2,653 Görüntülenme

1945 izle İndirmeden Online Full Seyret

Luisyalnız bir çocuktur. 12 yaşında olan Luis’in etrafında onunla ilgilenen kimse yoktur. Babası ile yaşayan Luis’in zaman geçirebileceği kimsesi yoktur. Luis’in babası olan Arnold Sunday bir UFO bilimcisidir ve bütün zamanını bu işi için harcamaktadır
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


1945 izle

Luisyalnız bir çocuktur. 12 yaşında olan Luis’in etrafında onunla ilgilenen kimse yoktur. Babası ile yaşayan Luis’in zaman geçirebileceği kimsesi yoktur. Luis’in babası olan Arnold Sunday bir UFO bilimcisidir ve bütün zamanını bu işi için harcamaktadır. Arnold Sunday uzayda yaşam olduğuna inanıyordur ve bunu ispatlamak için sürekli çalışıyordur. Geceleri teleskobunun başında olan Arnold Sunday güzdüzleri ise uyuyordur. Okulda da hiç arkadaşı olmayan Luis orada da tek başınadır ve bu durum okul müdürünün dikkatini çekmiştir.

1945 izle

Fakat bir gün Luis çok garip bir olay yaşar. Luis kapısının önüne düşmüş 3 tane uzaylı ile karşılaşır. Bu durum Luis’i mutlu eder ve onlarla arkadaşlık kurmak ister. Uzaylılar ile arkadaşlık kuran Luis bu durumu babasından saklamalıdır çünkü babası uzaylıların çok tehlikeli olduğunu ve görüldükleri zaman hemen şok cihazı ile dondurulmaları gerektiğini savunmaktadır. İlerleyen günlerde yatılı okulun müdürü olan Bayan Diekendaker çıkagelir ve luis’i alıp yatılı okula götürmek ister. Fakat Luis’in başka planları vardır. Luis ve 3 uzaylı arkadaşı uzaya geri dönebilmek için ana gemileri ile iletişime geçmiştir. Luis bugüne kadar yaşadığı gezegeni bırakıp yeni gezegenler keşfedeceği için çok heyecanlıdır. Filmin vizyon tarihi 1 Haziran 2018’dir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap