Zookeeper’ın Karısı (The Zookeeper’s Wife) izle Full HD
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (3)
1,375 Görüntülenme

Zookeeper’ın Karısı (The Zookeeper’s Wife) izle Full HD

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Niki Caro

Oyuncular:

Daniel Brühl , Jessica Chastain , Iddo Goldberg , Johan Heldenbergh , Michael McElhatton

Reklamı Geç
30

Zookeeper’ın Karısı (The Zookeeper’s Wife)

Vizyon tarihi 7 Nisan 2017 olan Abd yapımı Zookeeper’ın Karısı (The Zookeeper’s Wife) Dram türünün örnekleriden biri olmaktadır. Niki Caro’nun yönetmenliğini yaptığı film, uzun metraj yapımlar arasında yer almaktadır.

1930’lu yıllarda Naziler’in ülkelerini işgal etmesi üzerine, oldukça mutlu olarak devam ettikleri hayatından ve hayvanat bahçesindeki işlerinden olan Antonina ve Dr. Jan Zabinski, sürgün edilmişlerdir. Hitlerin görevlendirdiği askerler halka istediklerini yaptırmak için şiddet ve çesitli işkenceler uygulamaktaydı. Zabinski aileside bu şiddetten nasibini alacak ve mahvolan hayatları için birşeyler yapmaya çalışacaktı. Hallk nazilerle savaşmak ve eski hayatlarına geri dönmek için birçok ekip kuracak ve kıran kırana savaşlar yaşanacaktır. Zabinskilerde bu ekiplerden birine katılacak ve canları pahasına mücadele edecektir. Oldukça aksiyon dolu sahnelerin bulunduğu film, sizin için oldukça iyi bir seçenek olabilir.
Filmin oyuncu ekibi Jessica Chastain, Johan Heldenbergh, Daniel Brühl, Iddo Goldberg, Michael Mc Elhatton, Anna Rust, Goran Kostic, Brian Caspe, Shire Haas, Slavko Sobin, Efrat Dor, Val Maloku ve Marian Mitas gibi sinema sektörünün tanınan isimlerinden oluşmaktadır.Senaryo ise Angela Workman ve Diane Ackerman ikilisinin eseri olmaktadır.

Zookeeper’ın Karısı (The Zookeeper’s Wife)

Zookeeper’ın Karısı (The Zookeeper’s Wife) filmini ve diğer türdeki yüzlerce yapımı sitemizin arşivinde full hd olarak izleyebilir, tek part seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Toni Erdmann izle Full HD başlıklı filmimizde Toni Erdmann izle filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Zookeeper’ın Karısı (The Zookeeper’s Wife) izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap