Zero Day- Sıfır Saldırısı Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 1,400 Görüntülenme

Zero Day- Sıfır Saldırısı Full İzle

(2016 ABD)

Yönetmen:

Alex Gibney

Reklamı Geç
30

Zero Day- Sıfır Saldırısı Full İzle

Sıfır Saldırısı Belgesel türündeki film Amerika ile İsrail işbirliğinin İran’ın Nükleer tesislerine yapmış oldukları saldırıyı konu alıyor. 2016 yılı yapımı olan film siber savaşları zeminine almaktadır.

homepage_zero-days-2016

Sıfır Saldırısı HD İzle

Sıfır Saldırısı filmi Irak Savaşından istediği başarıyı elde edemeyen ADB İran ‘da olan nükleer tesislere sıcak savaşla müdahale etmeye cesaret edememesi üzerine, tesisleri yok etmek ve İran’ ın elinde bulundurduğu bu büyük tehlikeden kurtulmak için başka yollar denemeye karar eriyor. Bunun için en güvenilir yöntemin siber saldırı olduğuna karar veren yetkililer ilk başta küçük bir ekip kuruyor ve bu ekibe virüs programı yazmaları talimatı veriyorlar. Geliştirilen bu virüsler sinsice ve anlaşılmaz bir şekilde Nükleer Silahların bulunduğu sisteme girerek nükleer sistemin çalışmalarını ufak ufak aksatmaya başlıyor. Daha sonra NASA ve MOSAD bu konu üzerine birlikte alışmaya başlıyor ve Irak savaşından ve Afganistan Savaşından dönen askerlerle büyük bir siber ordu kuruyorlar. Günümüzün teknolojik tehlikelerine vurgu yapan Alkarısı: Sıfır Saldırısı Filmi HD izle filmini sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

indir-1

Sıfır Saldırısı Filmi İzle

Yerli ve yabancı filmler için çeşitli kategorilerde çok geniş bir arşive sahip olan sitemizde aynı zamanda en son gösterime giren filmleri de takip edebilirsiniz. Dilerseniz Tek parça halinde dilerseniz parça parça izleyebileceğiniz filmleri sitemiz sizler için HD kalitesinde sunmaktadır. Alkarısı: Sıfır Saldırısı izleyebilir ve yorumlarınızı tüm sinemaseverlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Zero Day- Sıfır Saldırısı Full İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap