Yüce Sezar 2016 İzle
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (12)
1,246 Görüntülenme

Yüce Sezar 2016 İzle

(ABD, İngiltere)

Yönetmen:

Joel Coen, Ethan Coen

Oyuncular:

Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich

Yüce Sezar Full HD İzle


Dünya prömiyerini 2016 Uluslararası Berlin Altın Ayı Film Festivalinde yapan, dört Oscar ödüllü Ethan ve Joel Cohen kardeşlerin yönettiği ve yapımcılığını da üstlendiği son filmleri “Yüce Sezar!”, ilginç konusu ile olduğu kadar pek çok Hollywood ünlüsünü bir arada buluşturan kadrosu ile de 2016 yılının büyük dikkat çeken filmlerinden birisidir. George Clooney, Tilda Swinton, Josh Brolin, Ralph Fiennes, Scarlet Johansson, Channing Tatum, Francis McDormand ve Alden Ehrenriech filmde rol alan ünlülerden sadece bir kaçı desek yerinde olur.

Yuce-Sezar-full-hd-izle

Aslında çekilmesi ilk kez 2004 yılında gündeme gelen Yüce Sezar full hd izle, o dönemde konu olarak Hollywood’da 1920’lerde çekilen Antik Roma filmleri ve abartılı oyunculukları ti’ye alıyordu. Ancak Ethan ve Joel Cohen senaryo üzerinde daha çok çalışmak ve geliştirmek istediklerini söyleyerek filmin çekimini 2013 yılına kadar bekletme kararı aldılar. Mayıs 2014 de çekimi onaylanan film, Kasım 2014 de Hollywood stüdyolarında çekilmeye başlandı. Gösterimi ise Şubat ayında Berlin’de yapıldı.

Yüce Sezar 2016 yabancı komedi film izle konusu ise; 1950 lerde Hollywood film şirketleri ile ünlülerin kirli çamaşırlarını, kirli fotoğraflarını hatta ilişkide oldukları kadınları ve erkekleri kaba kuvvet dahil her türlü güçle ortadan kaldırmaya çalışan iş bitirici Eddie Mannix’in hikayesine dayanıyor. Mannix’in etrafında bir günde gelişen olaylarla aslında o dönemin Hollywood’u çok ironik bir dille anlatılmaya çalışılıyor.

Yuce-Sezar-full-izle

George Clooney’in 1950 lerin ünlü oyuncusu Baird Whitlock karakterini canlandırdığı filmde, Whitlock’un Ceaser rolünü oynadığı ve kısa bir süre sonra dünya premierini yapması gereken Yüce Sezar tek part izle adlı filmde iş bitirici olarak çalışan Eddie Mannix, Whitlock’un bir akşam kaçırılması ile başını büyük bir derde sokuyor. Çünkü Mannix’in Baird Whitlock’u kurtarması için bir günde 100.000 $ toplaması ve oyuncusunu galaya yetiştirmesi gerekiyor.

Yüce Sezar Tek Part İzle

Fragman 1 Fragman 2 Bölüm 1

Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yüce Sezar 2016 İzle" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap