Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Yerli Film Komedi İzle


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
2.497
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Yerli Film Komedi İzle

Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Yerli Film Komedi İzle

Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları izle

2015 Yeni yerli Komedi Filmlerini Sizlerle Buluşturmaya Tüm hızıyla devam ediyoruz filmkomedi.com ailesi. bunlardan birtaneside Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları yerli komedi filmi olan Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları isminde anlaşıldığı gibi bir Ankara Komedisi Özellikle yönetmenlerin bol malzeme buldukları Ankara Adana Gibi Şehirler Zaten insanların komedi ile baktıklaraı yerler oluyor.
yolunda-as
Ankara Yerli Komedisi Olan Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Yerli Komedi Filmini sizlere hd Ve Sansürsüz olrak sunduğumuzu hatırlatırız. Ankara’nın Çinçin Bağları mahallesinde doğup büyümüş Fehmi Kır ve arkadaşları arasında geçen bo Yeni Komedi Filmi Ankara sokaklarında yolunda olma hikayesir. Aslında.
yolunda-izle
İlk İzleyicilerini İnternet dizisi olarak çıkan Yolunda A.Ş Seyirci kitlesi oluştuktan hemn sonra beyazperdede boy göstermek üzere filmi çekmeye karar verirler Filmin Oyuncuları Aynı Zamanda oyuncuları olan Emre Budak ve senarist Hasan Göktaş Filmde sadece bu iki oyuncu yok tabi bunların yanına yardımcı oyuncu olarak Erdağ Yenel, İbrahim Aymergen, Cezmi Baskın, Tuna Orhan, Defne Yalnız de yardım ediyor..

Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları yerli Komedi izle

Tür: 2015 Filmleri, 2015 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Komedi Filmleri

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 4,1

Yönetmen: Emre Budak,Hasan Göktaş

Oyuncular: Emre Budak,Hasan Göktaş,Erdağ Yenel, İbrahim Aymergen, Cezmi Baskın, Tuna Orhan, Defne Yalnız

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?