Sitemizde şuan toplam 1156 film bulunmaktadır.


Yolsuzlar Çetesi İzle

23.344
FILM BILGILERI 9 ay eklendi
Yolsuzlar Çetesi İzle

Yolsuzlar Çetesi Full HD İzle

Komedi filmleri ülkemizde son dönemde en çok çekilen ve izlenen filmler olmakta. Bunlardan biri olmaya aday filmlerden olan Yolsuzlar Çetesi tek part izle keyfiyle izleyeceğiniz eğlenceli ve neşeli bir komedi filmi. Full izle seçeneğiyle izleyebileceğiniz filmin yönetmen koltuğunda Ali Ayyıldız oturuyor. Ali Ayyıldız için önemli bir dönüm noktası olan filmden önce, Diriliş Ertuğrul dizisinde ve Çılgın Dershane 3 filminde yönetmen yardımcısı olarak görev almıştır. Böylesine eğlenceli bir filmde yönetmen olarak da full hd izle özellikleriyle gülmeyi garanti ediyor.

Yolsuzlar-Cetesi-izle

2016 yılının sonlarında gülme garantisi veren komedi filmi Yolsuzlar Çetesi, eğlenceli konusuyla tek part izle görülmesi gereken bir film. Başrollerinde Osman Sonant, Beyti Engin ve Kadir Çöpdemir gibi oyuncular yer alıyor. Ayrıca ülkemizde futbol oynayan ve ekranlarda da aranan isim olan Pascal Nouma’da filmde rol alıyor. Filmde, Fiko (Beyti Engin) ve Kamil (Osman Sonant) iki arkadaştır. Aynı zamanda iş ortağı olan, yaşadıkları mahallelerinde büfe açmak için aile evlerini ipotek ettirerek kredi çeken, borçlarla, zorluklarla büfeyi açan yakın iki arkadaştır.

Bu iki arkadaş kredi yanında tefeci Rıfat’tan da (Kadir Çöpdemir) borç almışlardır. Senetler üzerinde oynama yaparak evlere ve büfeye el koymak istemektedir. Bu yakın arkadaş Caner gibi bitirim bir gençten yardım isterler. Dükkanlarını yaktıran Rıfat’la başka bir mafya babası Süleyman arasında kalacakları bir mücadele içinde bulacaklar kendilerini. Bu güzel ve eğlenceli komedi filmi Yolsuzlar Çetesi full hd izle seçenekleri ile full izle özellikleriyle mutlaka izlenmeli.

Yolsuzlar-Cetesi-2016

Senaryosunu ve yönetmenliği yaptığı film ile tek part izle Ali Ayyıldız, harika bir komedi filmi ortaya çıkarmış. Full hd izle yılın son dönemine kahkahalar atarak girmeniz için ideal bir film. Yolsuzlar Çetesi full izle seçenekleriyle kaçırılmaması gereken bir film.

Yolsuzlar Çetesi Tek Part İzle

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Komedi

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Ali Ayyıldız

Oyuncular: Osman Sonant, Beyti Engin, Kadir Çöpdemir

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?