Yok Artık 2 Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
100,175 Görüntülenme

Yok Artık 2 Full HD İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Caner Özyurtlu

Oyuncular:

Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu

Yok Artık 2 İzle


Yerli komediler son yıllarda oldukça önemli atılımlar yaptı. Birkaç yıl önce izleyiciler genellikle yabancı yapımları tercih ederken, yerli yapımlar ciddi bir atılım gerçekleştirerek izleyenleri adeta kendisine çekti. Yerli komedilerin Türk insanının kişiliğiyle bağ kurması,Türk insanının problemlerini içten ve samimi bir üslupla dile getirmesi izleyiciyi yerli komedilere çeken başlıca unsurular olarak görülmektedir. Bunlardan bir tanesi de 2015 yılında vizyona giren ve de oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Yok Artık 2 full hd izle sizlerle buluşuyor.

Yok-Artik-2-izle

Yok Artık 2 full izle kadrosunda kimler yok  ki ? Zafer Algöz,Şebnem Bozoklu,Şahin Irmak,Onur Buldu,Cem Gelinoğlu,Yağmur Tanrıversin gibi usta oyuncular filmin kadrosunda bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ilk filmi de yöneten  Caner Özyurtlu var.Usta oyunculuk demek usta işi diyaloglar demektir aynı zamanda.

Zaten bir komediyi komedi yapan diyalogları değil mi ? Bu bakımdan şanslı olduğunuzu söylememiz gerekir. Zira Yok Artık ilk filmindeki diyalog başarısını serinin ikinci filminde de izleyiciye sunmakta.Özellikle ağız özelliklerinin ve de tuhaf gibi görünen bazı eylemlerin bir güldürü unsuru olarak kullanılması filme renk katmış. Tabi bu unsurları size söyleyerek sürprizi bozmak istemeyiz.

Yok-Artik-2-full-izle

Yeni yerli filmin konusu ilk filmden oldukça farklı mı ? Aslında konu itibariyle pek bir farklılık mevcut değil. Zira ilk filmde basit bir kız kaçırma olayını hoş repliklerle vererek izleyiciyi kendisine çekmeyi başaran bir yapıttan söz ediyoruz. O yüzden konu olarak çok büyük beklentiye girmemek gerekiyor. Ancak replikler,diyaloglar ve de oyuncuların ustalığı filmi izlenir kılmakta. Bu bakımdan zaten sizlere gülmeyi garanti ediyor. ‘’Gülme tufanı geliyor’’ sloganıyla vizyona girecek olan Yok Artık 2 tek part izle oldukça başarılı olacağını düşünüyoruz. Bu durumda bizlere düşen tek şey de filmi izlemek. Tabi gülmekten yarılmazsak…

Yok Artık 2 Tek Part İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yok Artık 2 Full HD İzle" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap