Yip Man 3 Full Hd Film Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,994 Görüntülenme

Yip Man 3 Full Hd Film Tek Parça İzle

(Hong Kong)

Yönetmen:

Wilson Yip

Oyuncular:

Donnie Yen, Mike Tyson, Patrick Tam (II)

Yip Man 3 Türkçe İzle


Yip Man 3 Türkçe İzle
Yip Man 3 seri filmler içerisinde en fazla merakla bekleneni oldu. İlki senaryosu ve etkileyici anlatımı ile kendi tanıtımını kendi yaptı ve ünü biranda dünyadaki sinemaseverlere ulaştı. Dövüş sinemasının unutulmazı Bruce Lee’nin hocasının hikayesi olan Yip Man serisi yeni bir hayranlık oluşturacak gibi.

Yip-Man-3-full-izle

Filmde 1950’lerin sonunda Yip Man oğlunun okul arkadaşının babası ile bir arkadaşlığa başlar. Bu arkadaşlık sonrasında o yılların mahalle çeteleri ile bir mücadeleye girilir. Çete sadece mahalledeki mülkleri ele geçirmeye çalışmaz. Aynı zamanda Yip Man ve arkadaşının çocuklarını ve çocuklarının bazı okul arkadaşlarını da kaçırır.

Çetenin başını bulan Yip, çetenin patronunun yabancı uyruklu Frank olduğunu tespit eder. Yönetmenliğini seride olduğu gibi Wilson Yip yapmakta. Başrollerde ise Donnie Yen, ünlü boksör Mike Tyson ve Patrick Tam yer alıyor. Geçmişte Bruce Lee’nin efsane olmuş olan Asyalı – Batılı dövüş zamanına atıfta bulunuluyor. Bruce Lee ile dönemin karate şampiyonu Chuck Norris’in sinema tarihinde kült olmuş dövüş sahnesi yerine, bu sefer Yip karşısına Mike Tyson’ı alıyor. Yip Man 3 sadece bunun için bile beklenen bir filmdi.

Yip-Man-3-izle

Dövüş filmlerinin meraklıları aynı zamanda bu filmin serisine de yoğun ilgi göstermektedirler. Filmde hikaye çeşitlendirilmiş ve hikaye içine hikayeler konularak sıkıcı olmasından kurtarılmıştır. Yönetmenlik, artık tecrübeyi daha çok hissettirilecek şekilde oldukça iyi. Oyunculuk da öyle. Ancak Mike Tyson’ın oyunculuğu konusunda çok da çok olumlu sözler duyamayacağız. Ancak Mike bu filmde tatlının son kaymağı görevini almış durumda. Efsanevi bir Yip Man 3 filmi izleyeceğiniz kesin. Filmde dövüş sahnelerinin canlılığı yanında o dönem tarihini akıllara kazıyan hikayeleri ile aile düzenleri anlatılmakta. Kurgu, çekim kalitesi ve senaryosu ile tam on ikiden vuran bir film.

Yip Man 3 Türkçe Full İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yip Man 3 Full Hd Film Tek Parça İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap