Yıldızlar da Kayar-Das Borak İzle
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (19)
21,539 Görüntülenme

Yıldızlar da Kayar-Das Borak İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Levent Görgeç

Oyuncular:

Yavuz Seçkin, Larissa Gacemer, Ali Rıza Tanyeli

Yıldızlar da Kayar Tek Part İzle


Taklitleriyle ünlenen ve sempatik bir oyuncu olan Yavuz Seçkin tarafından Almacı Şarkıcı tiplemesi Das Borak’ın sinema versiyonu olarak hatırlanacak güzel, samimi ve içten bir komedi filmi Yıldılar da Kayar. Yıldızlar da Kayar tek part izle seçenekleriyle takip edebileceğiniz filmin başrollerinde Yavuz Seçkin, Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli ve Veysel Diker gibi oyuncular var.

Yildizlar-da-Kayar-2016

Yıldızlar da Kayar Full izle komedi filmleri içerisinde yılın en güzle filmlerinden olan Yıldızlar da Kayar, 2012 yılında Yavuz Seçkin’in Şayze adlı klibiyle hatırlayacağınız ana karakter üzerine kuruludur. Full hd izle filmlerden olan filmde ynetmen koltuğunda ise Levent Görgeç var. Senaryoyu ise Yavuz Seçkin ve Enver Sülük birlikte yazmış.

Tek part izle filmlerinden olan filmde, ünlü Alman Borak’ın birçok ülkede süren yoksul çocukluk üzerine bir yıldıza dönüşü anlatılıyor. Full izle filminde Bekir ve Tayfur adında iki kardeşin sahip oldukları ajansın hikayesi üzerinden konuyu anlatıyor. İki kardeş bazı organizasyonlara oyuncu ve dansçı göndermektedirler. Ancak iki kardeş işleri bir türlü toparlayamamıştır. Son bir şans olarak Benzer Star adında bir yarışma düzenlerler. Bu yarışmada ünlülerin benzerlerini bir araya getirmeyi amaçlarlar. Yıldızlar da Kayar Full hd izle alternatifli filmde dünyaca ünlü Das Borak’ın hikayeye katılması ile komedi artarak devam eder. Das Borak’ın konserleri iptal edilmektedir. Sebebi ise Das Bork’ın psikolojik sorunlar yaşadığı ve artık farklı üretkenlikleri yakalayamadığı dedikodusudur. Das Borak’ın organizatörü olan Hüseyin ve Bekir karşılaşınca bir çözüm yolu bulurlar. Bekir Borak’a çok benzemektedir. Yerine geçmelidir. Bu şekilde hareketlenen samimi ve güzle bir komedi filmini izlemeye başlarız.

Yildizlar-da-Kayar-izle

Tek part izle filmlerine ve full izle versiyonlu komediye doymak isterseniz Yıldızlar da Kayar öyle bir film. Full hd izle seçeneğiyle gülmeye ve eğlenmeye doyacaksınız.

Yıldızlar da Kayar Full HD İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yıldızlar da Kayar-Das Borak İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap