Wenn Probleme auftreten im Schlafzimmer kann Emotionen hoch laufen. Wenn Sie begonnen haben, zu vermeiden Sex, aus Angst, nicht eine Erektion zu bekommen, kann Ihr Partner beginnen, die Sie nicht mehr, dass sie finden attraktiv. Gefühle verletzt. Paare beginnen, weniger intim fühlen. Groll einschleicht. Nachdem Sie in Online-Kauf von Arzneimitteln müssen haben, sollten Sie immer vertrauen diese echte und zuverlässige Apotheke für Potenzpillen und kamagra Kaufen schweiz Sie machen sich Sorgen, dass Sie nicht in der Lage, im Bett durchführen können es schwieriger für Sie genau das zu tun zu machen. Angst aus anderen Teilen Ihres Lebens kann auch übergreifen ins Schlafzimmer.Du kanske överväga att ha ett par drinkar för att komma i stämning, men overindulging kan göra det svårare för dig att avsluta akten. Tung alkohol kan störa erektioner, men effekterna är vanligtvis tillfälliga. Den goda nyheten är att måttlig alkoholkonsumtion - en eller två drinkar per dag - kan ha positiva hälsoeffekter som minskar riskerna hjärtsjukdom. Och dessa risker liknar erektil dysfunktion risker. Att kamagra kan ses som en jobbig uppgift. köpa kamagra sverige med tempot ökar och alla som successivt överbelastas, inte konstigt fler och fler män diagnosen erektil dysfunktion. Du har heller ingen anledning att oroa dig för din sekretess medan du njuter av vår utmärkta kunder support och snabba leveranser. Så när du ser var man kan köp kamagra du hittat rätt viagra apoteket. Din läkare kan rekommendera att du och din partner praxis specifika tekniker för att hjälpa förseningar utlösning. Dessa tekniker kan innebära att identifiera och kontrollera de förnimmelser som leder upp till utlösning och kommunicera för att bromsa eller stoppa stimulans. Andra alternativ är att använda kondom för att minska känslan av penis eller försöker en annan position (t.ex. ligga på rygg) under samlag. Rådgivning eller beteendeterapi kan hjälpa till att minska ångest relaterad till för tidig utlösning.
Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle Full HD
3.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.8 /10 (8)
8.0 IMDB Puanı 641 Görüntülenme

Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle Full HD izle

(2015 - ABD)
Serinin ilk filminde Yenilmezler adı altında süper güçlü kahramanlardan toplanan ekip, Loki’yi durdurarak kendilerini kanıtlamıştı. Yenilmezler 2 Ultron Çağı filminin konusu, Demir Adam, Tony Stark’ın dünyaya barışı getirebilmek umuduyla bir yapay zeka yaratmasıyla başlıyor. Fakat bu yapay zeka beklendiği gibi bir etki yaratmıyor. Yapay zeka yaptığı araştırmalar sonucu, Yenilmezler ekibini ve kendisini yaratan Tony Stark’ı dünya için bir tehdit olarak görmeye başlıyor.

Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle

Serinin ilk filminde Yenilmezler adı altında süper güçlü kahramanlardan toplanan ekip, Loki’yi durdurarak kendilerini kanıtlamıştı. Yenilmezler 2 Ultron Çağı filminin konusu, Demir Adam, Tony Stark’ın dünyaya barışı getirebilmek umuduyla bir yapay zeka yaratmasıyla başlıyor. Fakat bu yapay zeka beklendiği gibi bir etki yaratmıyor. Yapay zeka yaptığı araştırmalar sonucu, Yenilmezler ekibini ve kendisini yaratan Tony Stark’ı dünya için bir tehdit olarak görmeye başlıyor. İnternet ağlarına sızarak, kendi klonlarını da harekete geçiren yapay zeka yani Ultron, Yenilmezler’i yok etmeyi amaç haline getiriyor. Yenilmezler Ultron’u yakalamaya çalışıyor. İşler beklendiği kadar basit olmuyor, Ultron’un yanında Wanda Maximoff ve Pietro Maximoff adında iki güçlü mutant bulunmaktadır.

Wanda insanların zihinlerine girip, eşyaları zihin gücüyle hareket ettirebilirken, Pietro oldukça hızlıdır. Pietro ve Wanda olaya kişisel yaklaşmaktadır, Stark Endüstirisinin sattığı silahlar yüzünden evlerini ve dostlarını kaybetmişlerdir. Fakat olaya tek kişisel yaklaşanlar onlar değildir. Tony Stark’ta olaya kişisel yaklaşmaktadır. Çünkü kendi yarattığı yapay zeka Ultron ellerinden kaçarken, yine kendi yarattığı bir yapay zeka olan Jarvis’i de öldürmüştür. Ultron’u yakalamak için yaptıkları girişimler boşa çıkan Yenilmezler ekibinden Bruce Banner (Hulk) ve Tony Stark (Demir Adam), Ultron’un kendisi için yaptırdığı bedeni çalarlar.

Yenilmezler 2: Ultron Çağı Türkçe Dublaj izle

Ekip ikiye bölünür bir kısmı bedenin yok edilmesi gerektiğini savunurken diğer bir kısmı da bedeni kullanmayı savunmaktadır. Bir önceki filmde Loki’nin asasında yer alan zihin taşını da kullanarak bedene hayat verirler, bedenin içinde öldüğü sanılan Jarvis’in zekasından parçalar bulunmaktadır. Bu ortaya çıkan kişinin adı da Vision’dur. Finalde Wanda ve Pietro’yu da taraflarına katan ekip, Ulton ve robot ordusuyla mücadele ederlerken Pietro öldürülür. Wanda ise kardeşinin intikamını almak için Ultron’dan Kurtulur. Yenilmezler 2 filmi en iyi filmler arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 100 Sokak izle Full HD Tek Parça başlıklı filmimizde 100 Sokak filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap