Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle Full HD
3.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.8 /10 (8)
8.0 IMDB Puanı 434 Görüntülenme

Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle Full HD

(2015 - ABD)

Yönetmen:

Joss Whedon

Oyuncular:

Robert Downey Jr. , Scarlett Johansson , Samuel L. Jackson , Chris Evans , Mark Ruffalo
Serinin ilk filminde Yenilmezler adı altında süper güçlü kahramanlardan toplanan ekip, Loki’yi durdurarak kendilerini kanıtlamıştı. Yenilmezler 2 Ultron Çağı filminin konusu, Demir Adam, Tony Stark’ın dünyaya barışı getirebilmek umuduyla bir yapay zeka yaratmasıyla başlıyor. Fakat bu yapay zeka beklendiği gibi bir etki yaratmıyor. Yapay zeka yaptığı araştırmalar sonucu, Yenilmezler ekibini ve kendisini yaratan Tony Stark’ı dünya için bir tehdit olarak görmeye başlıyor.

Reklamı Geç
30

Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle

Serinin ilk filminde Yenilmezler adı altında süper güçlü kahramanlardan toplanan ekip, Loki’yi durdurarak kendilerini kanıtlamıştı. Yenilmezler 2 Ultron Çağı filminin konusu, Demir Adam, Tony Stark’ın dünyaya barışı getirebilmek umuduyla bir yapay zeka yaratmasıyla başlıyor. Fakat bu yapay zeka beklendiği gibi bir etki yaratmıyor. Yapay zeka yaptığı araştırmalar sonucu, Yenilmezler ekibini ve kendisini yaratan Tony Stark’ı dünya için bir tehdit olarak görmeye başlıyor. İnternet ağlarına sızarak, kendi klonlarını da harekete geçiren yapay zeka yani Ultron, Yenilmezler’i yok etmeyi amaç haline getiriyor. Yenilmezler Ultron’u yakalamaya çalışıyor. İşler beklendiği kadar basit olmuyor, Ultron’un yanında Wanda Maximoff ve Pietro Maximoff adında iki güçlü mutant bulunmaktadır.

Wanda insanların zihinlerine girip, eşyaları zihin gücüyle hareket ettirebilirken, Pietro oldukça hızlıdır. Pietro ve Wanda olaya kişisel yaklaşmaktadır, Stark Endüstirisinin sattığı silahlar yüzünden evlerini ve dostlarını kaybetmişlerdir. Fakat olaya tek kişisel yaklaşanlar onlar değildir. Tony Stark’ta olaya kişisel yaklaşmaktadır. Çünkü kendi yarattığı yapay zeka Ultron ellerinden kaçarken, yine kendi yarattığı bir yapay zeka olan Jarvis’i de öldürmüştür. Ultron’u yakalamak için yaptıkları girişimler boşa çıkan Yenilmezler ekibinden Bruce Banner (Hulk) ve Tony Stark (Demir Adam), Ultron’un kendisi için yaptırdığı bedeni çalarlar.

Yenilmezler 2: Ultron Çağı Türkçe Dublaj izle

Ekip ikiye bölünür bir kısmı bedenin yok edilmesi gerektiğini savunurken diğer bir kısmı da bedeni kullanmayı savunmaktadır. Bir önceki filmde Loki’nin asasında yer alan zihin taşını da kullanarak bedene hayat verirler, bedenin içinde öldüğü sanılan Jarvis’in zekasından parçalar bulunmaktadır. Bu ortaya çıkan kişinin adı da Vision’dur. Finalde Wanda ve Pietro’yu da taraflarına katan ekip, Ulton ve robot ordusuyla mücadele ederlerken Pietro öldürülür. Wanda ise kardeşinin intikamını almak için Ultron’dan Kurtulur. Yenilmezler 2 filmi en iyi filmler arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 100 Sokak izle Full HD Tek Parça başlıklı filmimizde 100 Sokak filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap