Yenilik Tutkusu izle Türkçe Dublaj Full HD 720p
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (55)
6.3 IMDB Puanı 893 Görüntülenme

Yenilik Tutkusu izle Türkçe Dublaj Full HD 720p izle

Yenilik Tutkusu sansürsüz izle, Yenilik Tutkusu Tek parça izle, Yenilik Tutkusu filmi izleyenlerine oldukça keyifli anları yaşatmakta olan bir filmdir. 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmde oldukça dram dolu anlar yaşanırken romantizm konusunda da oldukça başarılıdır. Filmde ele alınan konu da sinema severlerin ilgisini çekmeyi başaran türdendir. Modern çağda insanlar Los Angeles bölgesinde hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak ilişkileri için sınırları zorlamakta ve bu tanışmalar genel olarak sosyal medya üzerinden gerçekleşmektedir. Çoğunlukla tek gecelik ilişkilerin ön plana çıktığı bu tanışmalarda insanlar sadece birbirleri ile kısa bir süre görüşmektedir. Fakat Martin ve Gabi birbirleri ile tanıştıktan sonra saatlerce konuşabilmeyi başarmaktadır. Kısa bir süre sonra aralarında bağ oluşan bu çift, aynı eve taşınmıştır. Bazı günler sevgilisi ile sevişmeyi işinin önüne bile koyan Martin ve Gabi her geçen gün aralarındaki bağın daha da güçlendiğini fark etmektedir. Ancak yaşadıklarının aşk olup olmadığından emin değillerdir.

Reklamı Geç
30Yenilik Tutkusu sansürsüz izle, Yenilik Tutkusu Tek parça izle, Yenilik Tutkusu filmi izleyenlerine oldukça keyifli anları yaşatmakta olan bir filmdir. 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmde oldukça dram dolu anlar yaşanırken romantizm konusunda da oldukça başarılıdır. Filmde ele alınan konu da sinema severlerin ilgisini çekmeyi başaran türdendir. Modern çağda insanlar Los Angeles bölgesinde hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak ilişkileri için sınırları zorlamakta ve bu tanışmalar genel olarak sosyal medya üzerinden gerçekleşmektedir. Çoğunlukla tek gecelik ilişkilerin ön plana çıktığı bu tanışmalarda insanlar sadece birbirleri ile kısa bir süre görüşmektedir. Fakat Martin ve Gabi birbirleri ile tanıştıktan sonra saatlerce konuşabilmeyi başarmaktadır. Kısa bir süre sonra aralarında bağ oluşan bu çift, aynı eve taşınmıştır. Bazı günler sevgilisi ile sevişmeyi işinin önüne bile koyan Martin ve Gabi her geçen gün aralarındaki bağın daha da güçlendiğini fark etmektedir. Ancak yaşadıklarının aşk olup olmadığından emin değillerdir.
Yenilik Tutkusu filmi, romantik film severlerin merakla izlediği bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Film konusu ile büyük merak uyandırırken aynı zamanda oyuncu kadrosu ile de sinema severleri etkilemektedir. Nicholas Hoult ve Laia Costa’nın başrollerinde yer almakta olduğu bu filmde Courtney Eaton, Danny Huston, Jessica Henwick gibi ünlü oyuncular da yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Drake Doremus üstlenmektedir. filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap