YENİ HIRÇIN SEVGİLİM 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 4,003 Görüntülenme

YENİ HIRÇIN SEVGİLİM 2

(2016)

Yönetmen:

Jo Geun – Sik

Oyuncular:

Bae Sung – Woo, Kunjue Li, Mina Fujii

Yeni Hırçın Sevgilim 2 İzle


Şımarık bir kızı unutamayan Gyun Woo(Cha Tae - Hyun), ilk aşkı olan Victoria ile karşılaşır. Onailkokulda iken aşık olmuştu. Onu çok seviyordu. Diğer çocuklar onunla, korecesi iyi olmadığı için hep dalga geçiyorlardı. Yeni hırçın sevgilim yabancı komedi filmleri. Diğer çocuklar Victoria ile beraber görünmesine her zaman olumsuz bakıyorlardı. Yine de tüm bu olumsuzluklara karşın Gyun – Woo ile ilk aşkı Victoria evlendi.

Reklamı Geç
30Hırçın Sevgilim 2 Fragman paylaşan: bolumtv
hircin-sevgilim-2-1464720005

Yeni Hırçın Sevgilim 2 İzle

Şımarık bir kızı unutamayan Gyun Woo(Cha Tae – Hyun), ilk aşkı olan Victoria ile karşılaşır. Onailkokulda iken aşık olmuştu. Onu çok seviyordu. Diğer çocuklar onunla, korecesi iyi olmadığı için hep dalga geçiyorlardı. Yeni hırçın sevgilim yabancı komedi filmleri. Diğer çocuklar Victoria ile beraber görünmesine her zaman olumsuz bakıyorlardı. Yine de tüm bu olumsuzluklara karşın Gyun – Woo ile ilk aşkı Victoria evlendi. Peki Gyun – Woo Korecesi olmasa bile, Victoria ile güzel bir evlilik geçirebilecekler mi? Her zaman birbirlerine sevgi dolu gözlerle bakabilecekler mi?
m-wo-de-ye-man-nu-you-2-bqc44
Yönetmen koltuğunda Jo Geun – Sik’ in yönettiği ve Başrollerinde Bae Sung – Woo, Kunjue Li, Mina Fujii’ nin oynadığı komedi, romantik ve aşk konularının işlendiği bu film 99 dakika boyunca bizi kahkaha bombardımanına tutacak.
my-sassy-girl-screenshot
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "YENİ HIRÇIN SEVGİLİM 2" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap