Yemekteydik Ve Karar Verdim İzle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
347 Görüntülenme

Yemekteydik Ve Karar Verdim İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Görkem Yeltan

Oyuncular:

Yasemin Zamanpur, Mehmet Güreli, Sema Poyraz

Yemekteydik Ve Karar Verdim Full HD İzle


Yerli film izle için en ideal dram – aile filmlerinden biri de 2015 yapımı Yemekteydik ve Karar Verdim filmidir. Bu yeni yerli film konusu ve bizden hikayesi ile izlenmesi gereken bir film. Yönetmen koltuğunda oldukça başarılı kadın yönetmenlerimizden Görkem Yeltan oturuyor. Yeltan, daha önce Gölge, Seni Seviyorum Adamım, Aşk Yakar, Uzak İhtimal ve Eylül gibi filmler ile kendini ispatlamış başarılı bir yönetmen.

Yemekteydik-Ve-Karar-Verdim-İzle

Filmin senaryosunda da Burcu Aktaş, Yalçın Akyıldız ve Nilüfer Uğur Dalay ile birlikte çalışan Yeltan, başarılı bir film ve kurgu çıkarmış. Yemekteydik Ve Karar Verdim Full hd izle seçenekli filmde başarılı bir oyuncu kadrosu var. Arzu Okay, Mehmet Güreli ve Sema Poyraz gibi deneyimli oyuncuların yanında Gökçer Genç, Kaan Çakır, Yasemin Zamanpur gibi oyuncular da mevcut. Tek part izle ve full izle filmlerinin en iyi dram filmlerinden olan film güzel bir kurguya sahip.

Yerli film izle Yemekteydik ve Karar Verdim’de, Rıza Gürsoy bir aile babasıdır. Geleneksel Kurban Bayramı yemeği için ailenin tüm fertlerini, dört bir yandan evine çağırır. Bu buluşmada babalarının hal ve hareketlerinden şikayet eden aile fertleri kendileri ile ilgili sırları ve bilinmeyenleri de ortaya koyacaklardır. Aile içi dram ve hikayeleri içimizden hikayeler gibi anlatan yeni yerli film olgusundaki başarılı film akıcı ve etkileyici oyunculuğu ile seyirlik dram filmlerinden. Full hd izle ve tek part izle seçenekli harika bir aile filmi. Öykü ve dramatik yapısı ile Yemekteydik Ve Karar Verdim full izle tercihi ile mutlaka seyredilmelidir.

Yemekteydik-Ve-Karar-Verdim-full-izle

Yemekteydik Ve Karar Verdim tek part izle seçenekli filmin iyi ile kötünün bariz olmadığı, gizliliklerin gizemini koruduğu yerli film izle 2015 yılının en güzel filmlerinden biri. Yaşlanan ve baskıcı bir babanın yeni yerli film olarak karşımıza çıktığı, karakterleri ve kurgusu ile Yemekteydik Ve Karar Verdim Full izle keyfiyle izlenecek samimi bir filmdir.

Yemekteydik Ve Karar Verdim Tek Part İzle

Fragman 1 Fragman 2 Bölüm 1

Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yemekteydik Ve Karar Verdim İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap